reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny a do ginekologa chodzicie z mężami ? Ja pojechałam z mężem i troche glupio mi sie zrobilo bo bylam jedyna w poczekalni ktora z mężem przyszla [emoji39] ale lekarz potraktowal to jako najbardziej naturalna rzecz na swiecie i bez pytania zaprosil meza do gabinetu :) maz tez mial przyjemność obejrzenia fasolki :)

 
Dziewczyny a do ginekologa chodzicie z mężami ? Ja pojechałam z mężem i troche glupio mi sie zrobilo bo bylam jedyna w poczekalni ktora z mężem przyszla [emoji39] ale lekarz potraktowal to jako najbardziej naturalna rzecz na swiecie i bez pytania zaprosil meza do gabinetu :) maz tez mial przyjemność obejrzenia fasolki :)

W pierwszej ciazy caly czas chodzilam z mezem.. Teraz jesli test potwierdzi ciaze to tez bede chciala z nim jezdzic jesli jego zmiany w pracy nie beda kolidowac z wizytami ale tak naprawde ja jeszcze na 100% nie wiem:/ bede wiedziala co i jak w weekend juz raczej tak na pewno.. Ale tym sie nie przejmuj.. To dobrze ze maz chce w tym uczestniczyc:)
 
Ja też chodziłam na każdą wizytę z mężem. To na prawdę miłe. Niestety nie zawsze mężowie mogą wziąć wolne z pracy, a jak jest drugie dziecko to zostają z nim w domu żeby żona mogła wyjść. Ale jeśli tylko się da, to warto. Tylko trzeba uprzedzić, że pierwsze badania są dowcipne, bo mogą być w niezłym szoku :-).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Chciałam sie przywitać. Termin mam na 10 maja i ta ciąża nieźle nas zaskoczyła. Mam synka 1,5 rocznego bardzo a to bardzo absorbującego więc nie wiem jak ogarnę dwójkę maluchów. Dzisiaj idę potwierdzić do lekarza choć dwa testy nie mogą sie mylić. Chciałam poczekać jeszcze z tą wizyta ale mam problemy z tarczycą więc trochę sie obawiam jak to dalej będzie.
 
Dziewczyny a do ginekologa chodzicie z mężami ? Ja pojechałam z mężem i troche glupio mi sie zrobilo bo bylam jedyna w poczekalni ktora z mężem przyszla [emoji39] ale lekarz potraktowal to jako najbardziej naturalna rzecz na swiecie i bez pytania zaprosil meza do gabinetu :) maz tez mial przyjemność obejrzenia fasolki :)


Ja już nie pamiętam ale sama chodziłam był ze mną tylko na badaniach USG a na takich standardowych wizytach myślę że czułby się skrępowany a i ja jakieś strasznej potrzeby nie czułam co innego USG bo to fajne:)
Ale za to rodził ze mną:)

Witam nowe majówki:)
 
Dziewczyny ja mam bladziusieńką drugą kreseczkę i testować jeszcze będę gdzieś w piątek... oby się pojawiła wyraźniejsza... bardzo bym chciała do was dołączyć do majowych :):)

Hej, ja też miałam bladziutką kreskę, w dniu @, potem dwa dni po ciemniejsza

Dziewczyny a do ginekologa chodzicie z mężami ? Ja pojechałam z mężem i troche glupio mi sie zrobilo bo bylam jedyna w poczekalni ktora z mężem przyszla [emoji39] ale lekarz potraktowal to jako najbardziej naturalna rzecz na swiecie i bez pytania zaprosil meza do gabinetu :) maz tez mial przyjemność obejrzenia fasolki :)


W pierwszej ciąży mąż był na każdym usg, na zwykłym badaniu nie, w drugiej tak samo i myślę, że teraz też tak będzie.

Bry, chyba zaglądać tu będę :) Wychodzi, że do 10 maja :D

Witaj :)))

Kurde, obudziłam się z katarem:eek:, w nocy też pobolewało mnie gardło, jak nic jakieś dziecko mnie zaraziło:crazy: uroki pracy w przedszkolu. Dobrze, że ten lekarz dziś, zwolnienie i odpoczynek. Mój mąż jutro wyjeżdża na 4 dni, już mam stres, że sama zostaje.
Jejku jejku ale sie denerwuje tym lekarzem...
 
Hej, ja też miałam bladziutką kreskę, w dniu @, potem dwa dni po ciemniejsza



W pierwszej ciąży mąż był na każdym usg, na zwykłym badaniu nie, w drugiej tak samo i myślę, że teraz też tak będzie.



Witaj :)))

Kurde, obudziłam się z katarem:eek:, w nocy też pobolewało mnie gardło, jak nic jakieś dziecko mnie zaraziło:crazy: uroki pracy w przedszkolu. Dobrze, że ten lekarz dziś, zwolnienie i odpoczynek. Mój mąż jutro wyjeżdża na 4 dni, już mam stres, że sama zostaje.
Jejku jejku ale sie denerwuje tym lekarzem...

Bedzie dobrze nie stresuj sie dzisi usłyszysz serduszko o której wizyta??

Ja jeszcze tydzień;/
 
reklama
Ja zazwyczaj chodziłam z mężem do ginekologa, sam chciał chodzić. Jedynie na wizyty u położnych i w szpitalu chodziłam sama bo pracował A tam schodzilo w kolejce nawet do 4 godz....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry