reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Kto dzisiaj idzie do lekarza?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja idę. A w zasadzie już wróciłam. No więc, zrobiła mi usg, ciąża młodsza niż z ostatniej miesiączki wynika, o jakiś tydzień. Na usg tylko pęcherzy, poryczałam się na fotelu! ryczałam...:( Ginka mówiła, że nie ma się czym martwić, jeżeli owulacja była póżniej, a miałam ją 17 dc- tak myślę. Jestem strasznie, ale to strasznie zdenerwowana i nie potrafię się wyluzować! Dała mi skierowanie na bete i progesteron- wieczorem wynki, przepisała mi dufaston profilaktycznie przez moje poronienie. *****!!!!! ale się boje! za dwa tygodnie usg! umre przez ten czas!

Witaj Saabrina! Super kolejna mama która ma już dwojeczke:) a bałam się ze będę jedyna:)

Nie jedyna, ja mam dwie córki;)
 
Ja idę. A w zasadzie już wróciłam. No więc, zrobiła mi usg, ciąża młodsza niż z ostatniej miesiączki wynika, o jakiś tydzień. Na usg tylko pęcherzy, poryczałam się na fotelu! ryczałam...:( Ginka mówiła, że nie ma się czym martwić, jeżeli owulacja była póżniej, a miałam ją 17 dc- tak myślę. Jestem strasznie, ale to strasznie zdenerwowana i nie potrafię się wyluzować! Dała mi skierowanie na bete i progesteron- wieczorem wynki, przepisała mi dufaston profilaktycznie przez moje poronienie. *****!!!!! ale się boje! za dwa tygodnie usg! umre przez ten czas!



Nie jedyna, ja mam dwie córki;)
Znam ten bol kochana tez sie nastawilam na serduszko
..
A ktory tc i Ciebie?
Dobrze sie czujesz?

Fajnie ze dala Ci skierowanie na bete o progesteron-ja za kazdym razem place sama.
A rokowania?Co powiedziala wiecej?
Badz dobrej mysli.Nie plamisz jak ja.
Ja mam w pn lekarza ale zastanawiam sie czy nie isc do innego w pt by weekend miec spokojny bo nerwy mnie chca zjesc.Nie moge normalnie pracowac.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znam ten bol kochana tez sie nastawilam na serduszko
..
A ktory tc i Ciebie?
Dobrze sie czujesz?

Fajnie ze dala Ci skierowanie na bete o progesteron-ja za kazdym razem place sama.
A rokowania?Co powiedziala wiecej?
Badz dobrej mysli.Nie plamisz jak ja.
Ja mam w pn lekarza ale zastanawiam sie czy nie isc do innego w pt by weekend miec spokojny bo nerwy mnie chca zjesc.Nie moge normalnie pracowac.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
rokowania...powiedziała abym się nie martwiła, że owulacja mogła być później i dlatego wiek z ostatniej miesiączki jest inny niż na usg, do sprawdzenia za dwa tygodnie. Trzy razy się pytałam czy na pewno jest ok, mówiła ze jak na tym etapie to tak. Staram się być dobrej myśli. Jak dzisiaj wieczorem odbiorę wyniki i będą dobre to bedę najszczęśliwszą kobietą świata.
Kurde, nie spodobała mi się ta lekarka, poszłam do niej w ciemno, jakaś taka bez emocji. Fajnie, bo zbadałam, zrobiła usg, przepisała leki, dała skierowanie ale coś mi w niej nie odpowiadało....dam jej jeszcze szansę i pójdę do niej 21.09, ale jak się nie zmieni to chyba poszukam innego lekarza hm...
Jagi idz wczesniej skoro plamisz, idz...
 
Dziekuje.Ale najgorsze bylo ostatnie gdzie przy lyzeczkowaniu przebili mi macice:(
Albo moglam sie im tam wykrwawic na albo przy ratowaniu zycia mogli prawo mi ja usunac:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Najważniejsze że wyszłaś z tego i możesz mieć dzieci a teraz na pewno będzie dobrze,trzeba myśleć pozytywnie.

Witaj Saabrina! Super kolejna mama która ma już dwojeczke:) a bałam się ze będę jedyna:)
Witaj i na pewno jest jeszcze kilka mam już z gromadka bobasów ;) Ty masz tyle lepiej że masz starsze dzieci ;)

Ja idę. A w zasadzie już wróciłam. No więc, zrobiła mi usg, ciąża młodsza niż z ostatniej miesiączki wynika, o jakiś tydzień. Na usg tylko pęcherzy, poryczałam się na fotelu! ryczałam...:( Ginka mówiła, że nie ma się czym martwić, jeżeli owulacja była póżniej, a miałam ją 17 dc- tak myślę. Jestem strasznie, ale to strasznie zdenerwowana i nie potrafię się wyluzować! Dała mi skierowanie na bete i progesteron- wieczorem wynki, przepisała mi dufaston profilaktycznie przez moje poronienie. *****!!!!! ale się boje! za dwa tygodnie usg! umre przez ten czas!



Nie jedyna, ja mam dwie córki;)
Nie dopuszczaj złych myśli,na tym etapie często maleństwa sa mniejsze a potem się to wyrównuje.Pozytywne myślenie i za jakiś czas zobaczysz swoje bobo z bijacym serduchem.
 
rokowania...powiedziała abym się nie martwiła, że owulacja mogła być później i dlatego wiek z ostatniej miesiączki jest inny niż na usg, do sprawdzenia za dwa tygodnie. Trzy razy się pytałam czy na pewno jest ok, mówiła ze jak na tym etapie to tak. Staram się być dobrej myśli. Jak dzisiaj wieczorem odbiorę wyniki i będą dobre to bedę najszczęśliwszą kobietą świata.
Kurde, nie spodobała mi się ta lekarka, poszłam do niej w ciemno, jakaś taka bez emocji. Fajnie, bo zbadałam, zrobiła usg, przepisała leki, dała skierowanie ale coś mi w niej nie odpowiadało....dam jej jeszcze szansę i pójdę do niej 21.09, ale jak się nie zmieni to chyba poszukam innego lekarza hm...
Jagi idz wczesniej skoro plamisz, idz...
Ja tez nie lubie takich lekarzy!Wiem ze nie musza nas glaskac po glowkach i tiutiac ale jakies dobre emocje by nam sie przydaly.
Ja mam dwoch lekarzy ale kazdy z nich to taki przyslowiowy "buc"Niby mily ale ani pozartowac,nie wiadomo czy sie odezwac czy nie...
Daj znac jak po becie!
Kiedy byla poprzednia beta robiona?Ile dni roznicy?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki ja siedzę przed gabinetem, też pewnie wiele nie zobaczę, wg kalendarzyka 5t4d ale wierzę że będzie dobrze no ale się boję [emoji33]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja idę. A w zasadzie już wróciłam. No więc, zrobiła mi usg, ciąża młodsza niż z ostatniej miesiączki wynika, o jakiś tydzień. Na usg tylko pęcherzy, poryczałam się na fotelu! ryczałam...:( Ginka mówiła, że nie ma się czym martwić, jeżeli owulacja była póżniej, a miałam ją 17 dc- tak myślę. Jestem strasznie, ale to strasznie zdenerwowana i nie potrafię się wyluzować! Dała mi skierowanie na bete i progesteron- wieczorem wynki, przepisała mi dufaston profilaktycznie przez moje poronienie. *****!!!!! ale się boje! za dwa tygodnie usg! umre przez ten czas!



Nie jedyna, ja mam dwie córki;)

Przestań!!! Przecież tak na prawdę może nie ma się co zamartwić na zapas nic się na razie nie dzieje:) Wieczorem zobaczysz.
W sumie się chyba ciesze że nie miała w tym tyg nie miała miejsc bo też bym się jak Ty stresowała gdyby młodsza ciąża była. Na prawdę bedzie wszystko ok:)
 
reklama
Ja tez nie lubie takich lekarzy!Wiem ze nie musza nas glaskac po glowkach i tiutiac ale jakies dobre emocje by nam sie przydaly.
Ja mam dwoch lekarzy ale kazdy z nich to taki przyslowiowy "buc"Niby mily ale ani pozartowac,nie wiadomo czy sie odezwac czy nie...
Daj znac jak po becie!
Kiedy byla poprzednia beta robiona?Ile dni roznicy?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem, że nie muszą głaskać, ale widziała jaka byłam zdenerwana, mogła jakoś mnie pocieszyć...
Czekam na bete, to moja pierwsza, nie robiłam wcześniej

Przestań!!! Przecież tak na prawdę może nie ma się co zamartwić na zapas nic się na razie nie dzieje:) Wieczorem zobaczysz.
W sumie się chyba ciesze że nie miała w tym tyg nie miała miejsc bo też bym się jak Ty stresowała gdyby młodsza ciąża była. Na prawdę bedzie wszystko ok:)

No ja się zapisałam aby dała mi skierowanie na progesteron i przepisała dufaston, a ona mi strzeliła usg i teraz się denerwuje...tzn już się trochę uspokiłam :) Faktycznie owu mogła być póżniej....czekam na wyniki ;)
 
Do góry