reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja tak jak ty ale 3 x poronienie w tym 1 obumarcie zarodka.
Już chyba trace nadzieje...
Myslalam ze po tych zastrzykach mize byc tylko lepiej...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi że tyle strat już miałaś,Ja mam tylko jednego aniołka ale wiem co przeszłaś.

Ja dzisiaj idę na potwierdzenie. Za dużo na pewno nie bedzię widać ale niech chociaż lekarz sprawdzi czy wszystko ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia na wizycie,daj znać po &&&
 
Martussa82 - my się chyba znamy z lutówek 2009 :), gratulacje wielkie !!!
Ja czekam z testowaniem do przyszłego tygodnia, jeśli się uda pod koniec maja miałabym termin.
To trzecie podejście, więc siedzę jak na szpilkach. Z chłopcami poszło od razu a tu trochę starań...

pozdrawiam was dziewczyny i grzejcie mi miejsce w majóweczkach.
 
Witajcie przyszłe mamusie :)
Przygarniecie mnie? Z obliczeń wychodzi mi termin na 10 maja.
Mam już rozbrykana dwójeczke w domu 4,5 latka i 1,5 roczniaka więc mam wesoło i czasem ciężko a teraz dojdzie nam niemowlaczek więc będzie to niezłe wyzwanie macierzyńskie :nerd:

Witaj Saabrina! Super kolejna mama która ma już dwojeczke:) a bałam się ze będę jedyna:)
 
5t3d. Chciałam poczekać z tą wizytą ale mam problemy z tarczycą więc chce ustalić z lekarzem co z lekami itp. Odezwę sie na pewno. Ty tez daj znać co i jak[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A masz nadczynnosc czy niedoczynnosc?
Mi tez endykrynolog powiedzial ze" do zobaczenia wciazy"


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przykro mi że tyle strat już miałaś,Ja mam tylko jednego aniołka ale wiem co przeszłaś.


Powodzenia na wizycie,daj znać po &&&
Dziekuje.Ale najgorsze bylo ostatnie gdzie przy lyzeczkowaniu przebili mi macice:(
Albo moglam sie im tam wykrwawic na albo przy ratowaniu zycia mogli prawo mi ja usunac:(


Nie zamartwiaj się. Będzie dobrze. Musi być dobrze! Trzymam kciuki.




Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jade i jade i juz 3 raz leci Markowski"wszystko ma swoj czas i przychodzi kres na kres...."Jakieś przepowiednia czy co...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A masz nadczynnosc czy niedoczynnosc?
Mi tez endykrynolog powiedzial ze" do zobaczenia wciazy"


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam niedoczynność. Ostatnie TSH 3,9 przy normie w ciąży 2,5. Zobaczymy co bedzie dalej. Najlepsze jest to że tarczyca posypała mi sie po pierwszej ciąży, wczesniej wszystko było ok.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry