reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Niby nie powinno się powtarzać, ale wtedy kiedy za 1 razem wyjdzie że jest cukrzyca. Jeśli Klaudia jest zdrowa to jej trzustka bez problemu poradzi sobie z glukozą. Powtórka jest teraz najrozsadniensza bo inaczej to albo dieta profilaktycznie (co jest bzdurą i dużym utrudnieniem) albo niepewność do końca ciąży. Ja w tej ciąży robiłam 2 razy- w 8 tc i teraz w 24. Za drugim razem wyszła CC.
 
reklama
Klaudia jak masz dużo bakterii w moczu to warto zrobić na własną rękę posiew, ja miałam bakterie ale nie było leukocytow i białka, a miałam zapalenie pecherza, zazwyczaj lekarze nie dają skierowania na posiew dobrze, że bylas skonsultować to gdzie indziej bo nigdy nie wiadomo,
jak tam po zakupach,
 
Ja też miałam liczne bakterie w moczu i odrazu lekarz dał na posiew. Klaudia co to za ginekolog, że masz nieprawidłowe wyniki a ona nic z tym nie robi... :/ Dobrze, że poszłaś do innej. Ja teraz z tymi upławami też poszłam do innej gin. (bo akurat mój na urlopie) i dobrze jest jak ktoś popatrzy na wszystko drugim okiem. Sama lekarka powiedziała, ze nieraz warto skontrolować siebie i dzidziusia u innego lekarza.
Co do remontów mamy już pokoik pomalowany, tnz. Klaudia będzie spała z nami u nas w sypialni ale w jej kąciku, gdzie będzie stało łóżeczko, pomalowaliśmy ściany na pudrowy róż :)
 
Klaudia jak masz dużo bakterii w moczu to warto zrobić na własną rękę posiew, ja miałam bakterie ale nie było leukocytow i białka, a miałam zapalenie pecherza, zazwyczaj lekarze nie dają skierowania na posiew dobrze, że bylas skonsultować to gdzie indziej bo nigdy nie wiadomo,
jak tam po zakupach,
Ja wszystkie badania robiłam bez skierowania bo chodzę prywatnie. I to jest najśmieszniejsze...

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Laktator mam po siostrze tylko nie pamiętam firmy ale jakiś zwykly :)
Poprzednio miałam ręczny Aventu pożyczony i teraz też już taki dostałam, dla mnie wystarczył, ba, w 3 dobie po CC miałam nawał, więc dobrze, że był już wtedy pod ręką.
Warto mieć taki, żeby do niego sobie dopasować od razu pudełeczka do przechowywania pokarmu czy butelki :)
Śniło mi się, że urodziłam :D
 
Do góry