reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Nic poza niegazowana woda mineralna. No chyba że baba mnie wprowadziła w błąd. Będę mieć koło 15 wyniki to zobaczymy :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-02-03-13-30-20.png
    Screenshot_2017-02-03-13-30-20.png
    53,3 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Dziewczyny szukam porady propo tych paskow lakmusowych do spradzania ph wiecie moze jak nimi badac czy nie sacza sie wody? To trzeba na nie nasiusiac czy jak?
 
Dziewczyny szukam porady propo tych paskow lakmusowych do spradzania ph wiecie moze jak nimi badac czy nie sacza sie wody? To trzeba na nie nasiusiac czy jak?
Jak masz mokra bielizne lub wkładke to najlepiej przyłożyć tylko. Siusiac nie trzeba, nawet nie wolno [emoji5] bo wtedy zmierzysz ph moczu a to nie o to chodzi[emoji4]

m3sxdqk392w47ehv.png
 
Mi przy krzywej cukrowej nawet tabletki, którą zwyczajowo biorę rano nie pozwolono wziąć i to nie ze względu na tę tabletkę, a popicie jej wodą (gdzie ile bym tej wody łyknęła przy okazji?), co niby rozrzedziłoby stężenie glukozy w organiźmie i miało niemiarodajny wpływ na wynik.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale z wyników niewiele się dowiesz (no chyba, że masz oczywistą cukrzycę, czego Ci nie życzę). Ja dostałam absolutny zakaz wzięcia nawet małego łyczka wody. Zapytaj po prostu swojego gin jak będziesz na wizycie, może rzeczywiście to nie ma wpływu...
 
Dziewiewczyny ile się dzisiaj strachu na jadłam poszłam z psem i nagle poczułam silny ból i twardnienie brzucha, chwilę przystanelam i minęło a po chwili znowu, więc szybko do domu i powoli przeszło i tak leżę już 2 godz narazie przeszło, nigdy nie miałam takiej sytuacji
Klaudia ja też powoli już robię zakupy do pokoju dziecka, kupiłam tapete i żyrandol, za tydzień remont, tylko nas czeka remont całego mieszkania bo nasz mały psiak notorycznie drapie ściany więc bez malowania się nie obędzie
 
Koniczyna - ostatnio gin pytał mnie czy nie mam regularnych skurczy... mówił że jeżeli są cykliczne to jest to niebezpieczne a takie które opisałaś podobno zdarzają się na tym etapie ciąży... Odpoczywaj więcej kochana [emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki za odpowiedz
Te skurcze juz minęły, miałam jechać na IP jakby się powtórzyły
U mnie dziś mąż chory z goraczka
 
Do góry