reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Moja szwagierka urodziła córeczkę (na stałe mieszkają w anglii) 13 dni po terminie,kilka dni wcześniej odeszły jej wody,poród wywołany wkoncu zakończony cesarka i po 2 dniach od wyjścia do domu wróciły do szpitala ta mała dostała jakiegoś paraliżu lewej strony ciała,oko zamknięte,lewa część ust opadnieta..wyniki maja być dopiero w piątek lekarza nie wiedzą co jej jest,podają ciągle jakieś kroplowki teraz niewiadomo czy to jakaś infekcja bo przynosiła dziecko i bez wód plodowych, czy porażenie mózgowe. Jest mi tak szkoda tej malutkiej,ze 2 godziny wczoraj płakałam.
 
reklama
Moja szwagierka urodziła córeczkę (na stałe mieszkają w anglii) 13 dni po terminie,kilka dni wcześniej odeszły jej wody,poród wywołany wkoncu zakończony cesarka i po 2 dniach od wyjścia do domu wróciły do szpitala ta mała dostała jakiegoś paraliżu lewej strony ciała,oko zamknięte,lewa część ust opadnieta..wyniki maja być dopiero w piątek lekarza nie wiedzą co jej jest,podają ciągle jakieś kroplowki teraz niewiadomo czy to jakaś infekcja bo przynosiła dziecko i bez wód plodowych, czy porażenie mózgowe. Jest mi tak szkoda tej malutkiej,ze 2 godziny wczoraj płakałam.
Straszne jest to co piszesz. Koszmar dla rodziców tego dziecka. Ja też mieszkam w Anglii i prawdą jest, że ich podejście do ciąży to koszmar. Dla nich ciąża to nie choroba, nie ma siedzenia na zwolnieniu. Wszyscy pracują prawie do porodu. Ja odeszła tydz przed terminem. Jak nie pracujesz to nie dostaniesz macierzyńskiego.
Wszystko ma być naturalne- poród też, a że się przedłuża to mają to w d....
Wszędzie są nieszczęśliwe przypadki czy tutaj czy w pl. Z tą różnicą że w pl na ciężarną to chuchaja i dmuchaja a tutaj....
 
Straszne to jest. Największym strachem kobiety w ciąży to chyba jest strach o zdrowie swojego dziecka a najgorsza jest niemoc jak się coś źle dzieje. Dla wszystkich dzieciaczkow życzę zdrówka:*
 
Milkaklaudia - witam kochana [emoji6] łożysko na przedniej ścianie amortyzuje ruchy dziecka więc mogą być mniej wyczuwalne [emoji6]

Glukoze na czczo miałam badaną tylko raz... teraz czeka mnie obciążenie glukoza...

Morfologie i mocz mam średnio co 4 tygodnie... dostaje skierowanie na każdej wizycie...

Myszkax33 - ojej... dawaj znać koniecznie co z malutką... Tak mi przykro [emoji20][emoji20][emoji20]
Super że badanie wyszło w porządku [emoji254][emoji254][emoji254] chyba spory Twój chłopczyk [emoji6] prawie 600g...

Asia333podlasie - mogę zapytać skąd jesteś [emoji6]?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myszkax33 to najważniejsze że wszystko dobrze
Czyli faktycznie mój lekarz coś się obija w badaniach skoro większość z Was ma tak często morfologie i mocz a ja miałam tylko raz. Zapytam go o to najważniejsze następnej wizycie mam 22 stycznia. A za wizytę bierze nie mało bo 200zl.
 
reklama
Milkaklaudia - witam kochana [emoji6] łożysko na przedniej ścianie amortyzuje ruchy dziecka więc mogą być mniej wyczuwalne [emoji6]

Glukoze na czczo miałam badaną tylko raz... teraz czeka mnie obciążenie glukoza...

Morfologie i mocz mam średnio co 4 tygodnie... dostaje skierowanie na każdej wizycie...

Myszkax33 - ojej... dawaj znać koniecznie co z malutką... Tak mi przykro [emoji20][emoji20][emoji20]
Super że badanie wyszło w porządku [emoji254][emoji254][emoji254] chyba spory Twój chłopczyk [emoji6] prawie 600g...

Asia333podlasie - mogę zapytać skąd jesteś [emoji6]?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Witam i dziękuję za odpowiedzi :)
 
Do góry