reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Myszkax33 to najważniejsze że wszystko dobrze
Czyli faktycznie mój lekarz coś się obija w badaniach skoro większość z Was ma tak często morfologie i mocz a ja miałam tylko raz. Zapytam go o to najważniejsze następnej wizycie mam 22 stycznia. A za wizytę bierze nie mało bo 200zl.
Zrób sobie niezależnie morfologie i mocz nawet jak Cie na badania nie kieruje. Kosztuje to parę złotych, wyniki badań omówisz sobie z lekarzem na następnej wizycie. :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A u mnie dzis jakos na papierze dosc duzo takiej dziwnej wydzieliny jak zawsze byla biala to teraz taka żółta w zielony i dość sporo tego.

Nic mnie nie swedzi ani nie piecze ale zaczelam sie martwic .

Czy któraś miała coś podobnego ?
 
Zrób sobie niezależnie morfologie i mocz nawet jak Cie na badania nie kieruje. Kosztuje to parę złotych, wyniki badań omówisz sobie z lekarzem na następnej wizycie. :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
W sumie masz rację, nie muszę mieć przecież skierowania. :)
Tymbardziej, że biorę żelazo na tą hemoglobine to chociaż zobaczę czy jest w normie czy nie po takim czasie brania.
 
W sumie masz rację, nie muszę mieć przecież skierowania. :)
Tymbardziej, że biorę żelazo na tą hemoglobine to chociaż zobaczę czy jest w normie czy nie po takim czasie brania.
Kochana możesz napisać jaką miałaś hemoglobine i w którym to było tygodniu..? Chce porównać ze swoimi badaniami bo też biorę żelazo w takich różowych tabletkach...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze nie myślałam o porodzie ale chyba w szpitalu wszystko ma swoje plusy. A Ty gdzie planujesz rodzić? Ja też mam 28 lat ☺

ja jestem po jednym poronieniu więc żyje z tygodnia na tydzień boje się planować do przodu dziś też jakaś wydzielina mi się pojawiła tak jak pisałam wyżej i odrazu strach.
 
Do góry