reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja to bym chciała już ćwiczyć! Jak zaczęłam ćwiczenia dedykowane dla kobiet w ciąży to okazało się że mam łożysko przodujace :/ 12.01 mam wizytę, mam nadzieję, że łożysko zdążyło przenieść się....

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie na razie 4 kg na plusie i brzuch niewielki. Jestem jednak na diecie cukrzycowej i to pewnie dlatego. Udanej zabawy sylwestrowej tym z Was, które gdzieś się wybierają lub zamierzają dotrwać. Ja dziś odpadam- mam katar, boli mnie głowa, marzę tylko żeby położyć młodego spać i sama zalegnę koło niego :)
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie było przygotowania do świąt no i do slubu... no i się załatwiłam. Leżę chora w łóżku :/ kiszona kapusta, czosnek, miód, syrop z cebuli, sok z malin, sok z czarnego bzu, majeranek, woda z cytryną, imbir próbowałam już chyba wszystkiego. Lekarz kazał mi brać wapno rutinoscorbin i mukosolvan w tabletkach. Byłam na usg polowkowym no i wszystko ok :) miał być chłopak tak mi powiedział lekarz w 13 tyg a teraz nic nie było widać: ( mamy jechać za tydzień z MĘŻEM na usg może się pokaże. Sylwester w łóżku Ale najważniejsze że z dzidziusiem wszystko ok pozdrawiam wszystkie mamuśki
 
FB_IMG_1483190759003.jpg


Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.
Spełnia wszystkich marzeń zwłaszcza tych najskrytszych. ♥️
 

Załączniki

  • FB_IMG_1483190759003.jpg
    FB_IMG_1483190759003.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 344
reklama
Do góry