reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

My już córkę mamy więc fajnie że będzie synek,zresztą u nas w rodzinie jest zdecydowana przewaga kobiet więc taki rodzynek się przyda ;) w 12 tygodniu lekarz powiedział,ze chyba będzie dziewczynka jak powiedzieliśmy o tym corce to się rozplakala,ze ona chce brata i chyba wyprosila bo na kolejnych usg już na 100% chłopiec a imię wybieralismy razem z mężem i córeczką więc będzie Alan Staś. Imię Alan bardzo podoba się mężowi i córce a Staś po moim ukochanym dziadku ;)
 
reklama
Wspaniale[emoji6] gratuluję [emoji6] sporo dziewczynek bedzie w maju... łożysko też mam tak samo przez co prawie nie czuje ruchów. Masz tak samo?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Martusia, ja ruchy czuję już dosyć intensywnie. Ale to może kwestia tego, że mocno schudłam i dopiero dobijam do wagi sprzed ciąży? Nie wiem :/
 
Dziewczyny a jak wasze brzuchy? Małe,duże? Ja przytylam ok 5 kg,brzuch mam już duży w pierwszej ciąży miałam taki w 6-7 miesiącu jednak wtedy wymiotowalan do 4 miesiąca a teraz zdarzyło mi się może 2 razy ze zwymiotowalam,przytylam tylko w brzuchu i piersi mi urosły.
 
U mnie taki jak ponizej. Ogolnie na początku -5kg, teraz dobijam do wagi sprzed ciąży.
1483134967-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale się dzieje...
Ja nie mogę spać po nocach, co stawia pod znakiem zapytania powrót do pracy, bo po prostu nie będę w stanie, Małż krzyczy, że mam już zostać w domu...
Ala z Brzucha kopie coraz mocniej, wcześnie ją poczułam, bo około 13-14 tygodnia, teraz poczuła ja Starsza Siostra i w końcu uwierzyła, że mamy w Brzuchu kogoś prawdziwego :)
Na wagę nie wchodzę, bo i po co, widzę jak rosnę i to wszędzie... Ze starszą nabrałam 22 kg, które zeszło po 10 miesiącach, więc szczerze sobie teraz dogadzam...:) Po CC, która jest planowana na początek maja, powoli będę wracać do Nordic Walking po 3-4 miesiącach,więc plan jest :)
Moment temu wyglądałam tak jak na zdjęciu :)
Połówkowe 9 stycznia, planuję się zacząć denerwować za kilka dni ;)
Udanego Sylwestra, Drogie Panie:tak::tak::tak:
 

Załączniki

  • Ala.jpg
    Ala.jpg
    56,8 KB · Wyświetleń: 68
Cześć dziewczyny :) dawno się nie odzywalam, ale zwariowane święta W rozjazdach. Do domu wróciliśmy dopiero w środę wieczorem. W czwartek byłam na wizycie 18 tc wszystko ok. Dzidziuś Ładnie rosnie, niestety łożysko mam nisko schodzace. Lekarz powiedzial, ze na tym etapie to jeszcze nic nie znaczy, ale będziemy je obserwowac. Polowkowe mam 24 stycznia. Potwierdził że to chłopczyk :) mój mąż wszedł na usg z córeczką, co prawda Natalka niewiele widziała, ale utwierdzilismy ja w przekonaniu, że będzie miała brata. Mój M dumny jak nie wiem co :):)
 
reklama
Dziewczyny tylko pozazdrościć wagi, ja przed ciaza ważyłam 63 -64 teraz już ok 71 -72 przy wzroście 168 ciekawe jaka będzie waga końcowa po ciąży tylko będzie możliwość biorę się za ćwiczenia,
 
Do góry