reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwestia podejścia lekarzy

reklama
nie denerwuj sie na zapas

Staram sie nie myslec o tym,mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
Nie pamietam w ktorym tygodniu ale jakos okolo 30 albo 32 mialam pobierany wymaz z pochwy bo mialam duze uplawy i okazalo sie ze to jakas infekcja,ale dostalam czopki dopochwowe i przeszlo.
Mysle ze moze wtedy jak pobrali ten wymaz i by byl ten paciorkowiec to by mi GP powiedziala o tym.
 
dziewczyny czy któraś z was chodziła do Polmedu (naprzeciw pubu Zagłoba) do dr Roberta Dybkowskiego?
bo właśnie dziś byłam tam na wizycie (notabene on był moim GP) i okazało się że on tam już nie pracuje :szok: :szok: :szok:
czy któraś z was wie może dlaczego?
 
dziewczyny czy któraś z was chodziła do Polmedu (naprzeciw pubu Zagłoba) do dr Roberta Dybkowskiego?
bo właśnie dziś byłam tam na wizycie (notabene on był moim GP) i okazało się że on tam już nie pracuje :szok: :szok: :szok:
czy któraś z was wie może dlaczego?


No prosze, a bylam u niego na usg prywatnie, bo nie moglam sie tego irlandzkiego doczekac.
Taki gburowaty troszke byl ten doktorek. Ale na koniec powiedzial mojemu N. ze byłam najbardziej uroczą pacjentka tego dnia :-D he he. Wiec mu wybaczam gburowatośc :-D

Zreszta Zagloby tez juz nie ma jak widzialam ostatanio.
Stalo sie tam cos? Czy sie przeniesli?
 
Zreszta Zagloby tez juz nie ma jak widzialam ostatanio.
Stalo sie tam cos? Czy sie przeniesli?

no ja poprzedniego posta pisałam daaaawno temu ;-) i chyba wtedy ten pub jeszcze nie był...nie pamiętam... niestety nie wiem dlaczego go już nie ma (znaczy się obiło mi się cos o uszy, ale to niesprawdzone info i nie chce siać plotek :sorry:)

No prosze, a bylam u niego na usg prywatnie, bo nie moglam sie tego irlandzkiego doczekac.
Taki gburowaty troszke byl ten doktorek. Ale na koniec powiedzial mojemu N. ze byłam najbardziej uroczą pacjentka tego dnia :-D he he. Wiec mu wybaczam gburowatośc :-D
kochana nie masz czego mu wybaczać bo koleś jest rzeczywiście gburowaty ;-)
ech na jego temat, na temat tej przychodni, czy też kolejnego doktorka który zastąpił Dybkowskiego mogłabym referat napisać :tak: i podkreślam - nie był by to miły referat :wściekła/y:
tak myślę albo ja mam pecha do lekarzy ale ci lekarze jacyś tacy nie teges :baffled: :crazy: kaske tylko umieją brać:sorry:
 
kochana nie masz czego mu wybaczać bo koleś jest rzeczywiście gburowaty ;-)
ech na jego temat, na temat tej przychodni, czy też kolejnego doktorka który zastąpił Dybkowskiego mogłabym referat napisać :tak: i podkreślam - nie był by to miły referat :wściekła/y:
tak myślę albo ja mam pecha do lekarzy ale ci lekarze jacyś tacy nie teges :baffled: :crazy: kaske tylko umieją brać:sorry:

Obawiam sie, ze cos tu moze w naszej mentalnosci siedziec. A taki doktorek ma przyzwyczajenia z Polski co do traktowania pacjentow i juz go nie zmienimy :-)

Dzieki Bogu mam irlandzkiego GP i kolo daje rade :)
Wiele Polek u niego przechodzilo przez ciaze. On sam bardzo Polakow lubi, wiec jest super.
Zycze takiego kazdej z was dziewczyny drogie!
 
Do góry