reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Cześć dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Jestem w 20 tc, termin na 18.05 :) Chciałam od razu zapytać czy ma któraś z Was problem z nietrzymaniem moczu?

Dzien dobry, witamy :). Wiesz już kogo nosisz w brzuszku? :)
Ja nie mam takiego problemu, wiec nie pomogę.

My dzisiaj przyklepalismy imię Zuzia. Ja miałam inne propozycje, ale P. Bardzo chciał takie imię no i sie w koncu zgodziłam :). Bardzo chciał mieć syna i czułam, ze w środku chyba na początku sie zawiódł, ze bedzie dziewczynka, ale teraz już sie przyzwyczaił i cały czas nawija Zuzia, Zuza, itd. Mówi, ze to imię wypowiada z miłością i czułością, wiec niech ma Zuzię :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzidzia nie bardzo chciała się pokazać, lekarz zasugerował, że prawdopodobnie dziewczynka, ale połówkowe mam dopiero 11.01 więc muszę uzbroić się w cierpliwość. Bardzo, ale to bardzo marzę o córeczce!! Już chyba nawet zgodzę się żeby mąż wybrał imię byle tylko była NIĄ.
 
Cześć dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Jestem w 20 tc, termin na 18.05 :) Chciałam od razu zapytać czy ma któraś z Was problem z nietrzymaniem moczu?

Witaj☺️
Nie pomogę nie mam takiego problemu.
Moja znajoma ma ten problem po pierwszym porodzie, do tego stopnia, że nie może biegać i robić dużego wysiłku. Nic przyjemnego, współczuję . Czy to twoja komplikacja poporodowa?
Opowiedz nam coś o sobie ☺️
 
Już po!
Będziemy mieli córeczkę <3
Wszystko rozwija się dobrze, mała waży około 310g, więc całkiem sporo ;)
Łożysko na przedniej ścianie, ale bez ryzyka przodowania.

Ależ jestem szczęśliwa :)
Wspaniale[emoji6] gratuluję [emoji6] sporo dziewczynek bedzie w maju... łożysko też mam tak samo przez co prawie nie czuje ruchów. Masz tak samo?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Maja maj, Olo32 gratuluję córeczki, Mania1897 dzięki za info,
my z mężem ustaliliśmy jeszcze przed ciaza że jak syn to on wybierze imię a jak corka to ja, i tak tych imion mamy kilka i nie możemy się zdecydować, ale na szczęście jest jeszcze troszkę czssu:)
 
Dzien dobry, witamy :). Wiesz już kogo nosisz w brzuszku? :)
Ja nie mam takiego problemu, wiec nie pomogę.

My dzisiaj przyklepalismy imię Zuzia. Ja miałam inne propozycje, ale P. Bardzo chciał takie imię no i sie w koncu zgodziłam :). Bardzo chciał mieć syna i czułam, ze w środku chyba na początku sie zawiódł, ze bedzie dziewczynka, ale teraz już sie przyzwyczaił i cały czas nawija Zuzia, Zuza, itd. Mówi, ze to imię wypowiada z miłością i czułością, wiec niech ma Zuzię :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom




hahha też tak miałam, mąż też liczył na syna, ale już się cieszy. U nas Jula :)
 
reklama
Mój mnie zachwycił brakiem preferencji i czystą radością z samego faktu posiadania potomka, ja zresztą też nie miałam konkretnych marzeń. Co prawda jestem z tych którzy chcieli by mieć kiedyś parkę, to biorę co dają:) może kiedyś spłodzę córkę, z którą będę mogła obgadywać cały męski naród:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry