reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
A ja się męczyłam strasznie, bolał mnie żołądek, siedzieliśmy do 3 u znajomycj, a poszlam po 4 spać. :)
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Majóweczki :) My balowaliśmy u znajomych do 1.00, dzieciaki po 4 latka też wytrwały do tej godziny :) największą furorę zrobiły oczywiście fajerwerki, ale były też tańce :) dziś spaliśmy do 11, Natalka też :szok:
 
reklama
A no hej mam 28 lat obecnie zajmuje sie lezeniem brzuchem do gory od poczatku ciazy jestem na zwolnieniu ☺ dzieci nie mam chodz to moja druga ciaza pierwsza niestety poronilam w 8 tyg . Jutro zaczynam 21 tydz i bylam teraz na badaniu 29 grudnia i niestety nadal nie wiem co bedzie chodz jest mi to obojetne ale chcialabym juz wiedziec teraz bede robic prenatalne drugie to mam nadzieje ze sie dowiem co bedzie ostatnio tak nozki scisnelo ze nic widac nie bedzie maz sie smial ze facet by tak nie scisnal ☺

Mam pytanie do tych dziewczyn co juz po prenatalnych drugich w jakim dokladnie terminie je wykonywałyście?
 
Do góry