reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

No niby małe, ale lepiej uważać. Ja jeszcze ospy nie miałam i szczepiona też nie bylam, a przed ciążą zapomniałam.
Spróbuj okłady na gorączkę. Jak byłam mała to mama robiła mi z siadlego mleka. Ochydne, ale bardzo pomagały

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
mamy opcje dobrą z bratem i fajny wózek mają więc wszystko ok :)
Ja też oglądam się za wózkami na ulicy hehe

Klaudyna zdrowia dla Ł i uważaj na siebie.
 
Wotam z wieczora,

Ja się w większość rzeczy swoich nie mieszczę w biuście. Ale zawsze nosilam raczej luźne.
Jesli o wózki chodzi to ja myślę o używanym, bo to koszty przez pół. Chociaż Tatuś też krzyczy, że musi być nowy :) przekabacę go jeszcze
 
Ale tu cisza :)

My sie kurujemy tzn moj maz w nocy bylo gorzej ale widze ze jest lepiej :)

Przed obiadem zasnelismy moja mama nas obudzila na obiad na szczescie ona dzis robila i ja po obiedzie znow chwila spania :)
Wstalam i szukam zeby znow cos zjesc masakra :(

Co do wozka nie mam nikogo znajomego zeby kupic od niego a ceny nowych piekne :) jeszcze nie wiem co zrobimy :)
 
reklama
U nas też leniwa niedziela,wczoraj byliśmy na noc u moich rodziców bo mąż ma jutro urodziny więc poswietowalismy trochę,zjedliśmy u nich obiad a po powrocie do siebie odpoczywamy w lozku. Córka nam się trochę przeziebila kaszle i kicha mam nadzieję ze na mnie nie przejdzie.

Twardnieje wam czasem brzuch? Mi czasem wieczorem jak się poloze na plecach twardnieje albo mam taka wypuklosc z jednej strony brzucha. Myślałam,że to normalne ale wczoraj się naczytalam na forach,że to może się skracać szyjka albo nastąpić przedwczesny poród i trochę mam stresa. Dobrze ze 5 grudnia mam wizytę i lekarza więc napewno mu o tym wspomnę.
 
Do góry