reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Moje też trochę urosły dlatego noszę tylko staniki sportowe co do reszty garderoby nie kupuję narazie typowo ciazowych ubrań ale staram się nosić leginsy i rozmiar większe bluzki. Przynioslam dziś worki z ciuchami po mojej córce kurczę nazbierało się tego aż 8 worków czekam na potwierdzenie płci dzidziusia i wszytkie różowe ubranka oddam potrzebującym, wizytę u lekarza mam 5 grudnia ;)
 
Ja pracuje ale kilka godz w tyg, wiec spokojnie. Bylam dzis u poloznej, sprawdzila bicie seca dzidzi i wszystko ok. dzis koncze 17tc. 19 grudnia mam polowkowe. w koncu dowiem sie kto jest ukryty w srodku. przytylam 2 kg ale brzuch jak w 6mc, oj bede wielkia hihi ;} . w poprzedniej ciazy 10kg a teraz taki szybki start z waga - bedzie ciezko.
 
Moje piersi też mega urosły niestety :( ich wielkosc nie definiuje ilosci mleczka. Można mieć male piersi i wykarmic dwoje dzieci :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam małe piersi i wykarmilam dwoje dzieci [emoji18]

Z tym ze moje sa duże ale zawsze takie były a nie zmieniły sie nic od kiedy jestem w ciazy ;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie też w pierwszej ciąży nic nie urosły. Nie masz się czym martwić

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje bimbaly rosna ale to dobrze bo przedtem biust taki sredni chociaż mąż sie smieje ze "dobrze sie piesci to co sie do reki zmiesci" he he. Szkoda tylko ze takie wrazliwe sie zrobily....
 
Mi tez praktycznie nie urosly :) sa widoczne na nich zylki i sa hmmm nabrzmiale, ale nie rosna moje mikrusy nawet w ciazy [emoji14]

Ja tez z wyprawka czekam, moze zaczne vos kupowac w styczniu/lutym. pewnie inaczej bym podchodzila, gdybym znala plec [emoji14]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
moje cycki urosły dwa rozmiary,a le to dobrze bo normalnie mam zanik cycków ;) I mimo małych piersi obydwie córki karmiłam rok :) miałam ful mleka ;) Rozmiar nie ma tu nic do rzeczy ;)
 
reklama
Dziewczyny kupujecie nowe wózki czy używane? Z Internetu,czy od znajomych? Pytam bo mam dylemat...przy córce kupiliśmy nowy wózek 3w1 za prawie 2tys gdzie po pół roku sprzedalam go za 300 zl bo wózek przestał mi się podobać,chciałam inną spacerowke itp więc teraz rozglądam się za używanym wózkiem w okolicy, do 600 zl na to mój mąż oczywiście krzyczy,że on kupi dziecku nowy wózek bo go na to stać a nie rozumie,że kobieta zmienna jest ;)
 
Do góry