reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej dziewczynki ;)

Kurcze powiem Wam przez te moje zle wyniki moczu teraz faktycznie zmuszam sie do wypijania 2 litrów wody codziennie i nie mam siły cały czas sikam mam dość przez to cześciej wstaje w nocy jak sobie pomyśle ze tak powinnam zawsze pic to mi sie płakać chce ze to nie jest tylko na dzisiaj i jutro ;(



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurczę ja mam Cebuszke od kilku dni i trochę nie mogę sobie znaleźć pozycji do spania bo nauczona jestem spać prawie na płaskim i trochę za wysoko jest dla mnie. Dziś znalazlam patent na ta poduche więc może będzie już z super :) hahaha widzę jak mój mąż się na nią czai ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam problem z brzuchem. Na opakowaniu są obrazki, i jest tak kobieta spiaca z Cebuszką i ma ona brzuch na niej. Ja nie potrafie sie tak ułożyć, brzuch i tak lezy bezpośrednio na łózku [emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też muszę sobie kupić jakąś poduche. Za bardzo już mnie plecy bolą i nie dam rady spać :( co do h&m faktycznie mały wybór. Kupiłam sobie póki co spodnie ciążowe i rajstopy ciążowe.
 
my po dzisiejszej wizycie, wszystko ok, przeziernosci itp w porzadku, wszystko na swoim miejscu. dzidzius wyglada zdrowo powiedzialam lekarzowi ze strasznie sie stresowalam a on powiedzial ze jak chce moge zrobic pappe ale to tylko o 4% pewniejszy wynik od usg a skoro w usg nie ma zadnych odchylen od normy to nie ma potrzeby wydawac 250zl. mnie to o te nawet 250zl nie chodzi... ale skoro usg jest w porzadku to po co mi stresy dla wyniku o 4%dokladniejszego i z czego co czytam wychodza czasem wyniki przeklamane...

no nic. my szczesliwi ze jest ok, dzidzius niech sobie rosnie duzy i zdrowy[emoji8]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam problem z brzuchem. Na opakowaniu są obrazki, i jest tak kobieta spiaca z Cebuszką i ma ona brzuch na niej. Ja nie potrafie sie tak ułożyć, brzuch i tak lezy bezpośrednio na łózku [emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mimo wszystko muszę podkładać małego jaśka pod brzuch i wtedy mi wygodnie. Zamiast niego pod głowę idzie cebuszka. Zdarza się, że czasem leżę na prawym boku przytulona po cebuszki. Ogólnie z nią śpi się zdecydowanie lepiej!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mimo wszystko muszę podkładać małego jaśka pod brzuch i wtedy mi wygodnie. Zamiast niego pod głowę idzie cebuszka. Zdarza się, że czasem leżę na prawym boku przytulona po cebuszki. Ogólnie z nią śpi się zdecydowanie lepiej!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

O właśnie jasiek! :-) nie pomyślałam o nim


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry