reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja mam prenatalne 1 i 2 +pappa za darmo z wzgledu na wiek[emoji6]Place tylko za echokardiografie plodu +3 prenatalne.
Tak gdzie chodzę to za papp-e biorą ok 200zl a za prenatalne 250zl.
 
Ladyli a ile Ci nasz Nowara bierze za wizyty?Mi od samego początku 150 zł i wyszło mi ok 14 wizyt co 3 tyg i mi wychodzi ok 2000 zł przy założeniu 40 tc. Czy w późniejszym etapie ciazy bierze więcej??
Jak Ci wyszło u Nowary za same wizyty 5000 tys?Chyba że liczysz z badaniami prywatnymi i lekami?

Te 5000 tys nie za samego ginekologa , tylko z prenatalnymi, badaniami i witaminami. Zle to napisałam bo zamiast plus miało być w tym :)
 
Hej dziewczyny !

Dlugo nie pisalam, ale oprocz codziennych wymiotow doszlo mi paskudne przeziebienie.. Nic nie robie tylko spie albo wymiotuje.. Koszmar..

Wczoraj w koncu po 6 tygodniach mialam wizyte i usg zeby zobaczyc moje malenstwa ;) Gdyby nie to ze czulam sie okropnie to moglabym tam lezec godzinami i patrzec jak fikaja. Jedno bylo spokojne, machalo raczkami albo zaciskalo piastki a drugie wariowalo na calego:) narazie plec nieznana ale lekarz podejrzewa parke i ja tez mysle ze to spokojne to dziewczynka a ten szaleniec to chlopak :) przeziernosc, przegroda nosowa i wszystkie inne parametry w normie.. nastepne usg 14 grudnia a potem juz czesciej..
Teraz musze zrobic pappe, powiecie mi mniej wiecej na jaka kwote sie przygotowac?
Ja p lacilam 180 zł.
 
reklama
Hej dziewczyny !

Dlugo nie pisalam, ale oprocz codziennych wymiotow doszlo mi paskudne przeziebienie.. Nic nie robie tylko spie albo wymiotuje.. Koszmar..

Wczoraj w koncu po 6 tygodniach mialam wizyte i usg zeby zobaczyc moje malenstwa ;) Gdyby nie to ze czulam sie okropnie to moglabym tam lezec godzinami i patrzec jak fikaja. Jedno bylo spokojne, machalo raczkami albo zaciskalo piastki a drugie wariowalo na calego:) narazie plec nieznana ale lekarz podejrzewa parke i ja tez mysle ze to spokojne to dziewczynka a ten szaleniec to chlopak :) przeziernosc, przegroda nosowa i wszystkie inne parametry w normie.. nastepne usg 14 grudnia a potem juz czesciej..
Teraz musze zrobic pappe, powiecie mi mniej wiecej na jaka kwote sie przygotowac?

Super !!! Gratulacje !
 
Do góry