reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

mnie o dziwo jeszcze wygodnie , ale ja spie w dziwnej pozycji na brzuchu z noga podciagnieta jedna do gory przez to brzucha nie gniote no i to moja ulubiona pozycja do spania .... ale poduche planuje kupic bo poki zuza u nas ma noclegownie to nie moge nogi zarzucac na meza , a pozniej bedzie mi pewnie tak najwygodniej.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie okropnie bolą zebra, mimo ze wszyscy mówią ze to za wcześnie na ból żeber [emoji52] ogolnie mnie ciagle boli brzuch jak stoję, mam wrażenie jakby mi wszystkie wnętrzności rozpieralo od środka. Najlepiej sie czuję siedząc lub leżąc. Wtedy mnie nic nie boli. Nawet z psem po pracy nie mam siły wyjść...

 
Strasznie mi się ten czas dłuzy, już chciałabym bliżej marca albo choć lutego :-) ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad porodem. Pierwszy nie był zbyt udany choć szybko poszło to bobas źle się wstawił w kanal rodny i miał krwiaka podkostookonowego, naszczescie bez urazu wewnątrz czaszkowego, miał usg w 3 dobie przez ciemiaczko. Teraz tyle się słyszy w mediach o urazach i kaplikacjach podczas porodu. Nie wiem czy to wina położnej czy lekarz na usg nie widzi pewnych rzeczy ale aż strach się bać. Obiło Wam się o uszy prywatny porod tj w prywatnym szpitalu. Mieszkam blisko Wrocławia i tam właśnie jest Medfemina koszt podstawowy 6 tys.
 
Strasznie mi się ten czas dłuzy, już chciałabym bliżej marca albo choć lutego :-) ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad porodem. Pierwszy nie był zbyt udany choć szybko poszło to bobas źle się wstawił w kanal rodny i miał krwiaka podkostookonowego, naszczescie bez urazu wewnątrz czaszkowego, miał usg w 3 dobie przez ciemiaczko. Teraz tyle się słyszy w mediach o urazach i kaplikacjach podczas porodu. Nie wiem czy to wina położnej czy lekarz na usg nie widzi pewnych rzeczy ale aż strach się bać. Obiło Wam się o uszy prywatny porod tj w prywatnym szpitalu. Mieszkam blisko Wrocławia i tam właśnie jest Medfemina koszt podstawowy 6 tys.
U nas też są prywatne porody ale lekarze mówią że te szpitale nie mają specjalistów oraz sprzętu do ratowania życia i ciężkich przypadków i jak się coś dzieje to przewozą do specjalistycznego szpitala a liczy się czas.A przebiegu żadnego porodu nie da się przewidzieć.
Ja bym nie zaryzykowala..
Jeśli się martwisz wybierz o III stopniu referencyjnosci to jest najwyższy stopień.
 
Ja nie mam żadnej poduszki, tez śpię jak Magda z podciągnięta nogą. Na razie mi tak dobrze. W pierwszej ciąży moze kolo 7 mca zaczely mnie biodra bolec od spania na boku. W hm w Kielcach wybór spodni moim zdaniem bardzo duży. Na resztę nie patrzę. W lidlu kupilam sobie kiedyś męską koszule, która w 8mcu obejmowała brzuch :D mam duzo elastycznych ciuchów, swetry, tuniki, jakos przetrwam.
 
reklama
To ja w pierwszej ciąży dwa lata temu w gatcie kupiłam super 100 den. Jak się nie mylę, to 26zł kosztowały i super brzuch obejmowały.
 
Do góry