reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Gotujesz wywar z warzyw plus przyprawy, dodajesz pieczarki, pora jak lubisz. Można też trochę drobnego makaronu. Lepisz kulki miesne albo z lenistwa nadajesz kształt mała łyżeczka i rzucasz od razu do zupy. Jak się ugotują rozrabiasz serek topiony najlepiej 2 z zupą i zaprawiasz . Smacznego
Coś kiedyś koleżanka mi podała dodawało się jeszcze przyprawę do pizzy i nazywało się to zupa pizza chyba ;) faktycznie szybka i prosta. Nie lubię tylko serków topionych ale gdzieś kiedyś jadłam właśnie taki wywar z pulpecikami i drobnym makaronem i było pycha. Muszę zrobić w przyszłości.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anusiak, to strasznie długo czekasz. :( Ciekawi mnie, ile zaplacilas za fish?
No pobrane miałam w tamten wtorek a w pt wypadało święto i prawdopodobnie przez to jest dłużej. .ale liczyłam ze pn wtorek albo najpóźniej dziś będą wynik a tu nic[emoji53]płaciłam 750zl.nie wiem czy to wszydtko przez to ze pobierane miałam w Toruniu a to jedzie do łodzi i tam jest badane?jeśli jutro nie będzie wyników to poproszę aby zadzwonili do łodzi co sie dzieje z tymi wynikami albo podali mi nr-to sama zadzwonie-ale na to są niechętnie nastawieni.bo jak nie będzie w tym tyg to po weekendzie we wtorek mina 2 tygodnie!To trochę słabe to przyspieszenie..ja tez rozumiem ze nie maja na to wpływu co się dzieje w tej łodzi no ale to spora opłata..

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas 850 zl. M.zgrzytał zębami (ostatni wydatek 3500zł za remont auta), ale to ja odłożyłam i nawet tego nie odczuje. Kurcze, 2tygodnie to gruba przesada! badanie ma być w ciągu 5dni roboczych! Aż takie to święta nie byly, żeby wyszlo 2 tygodnie obsuwy. :( Ja bym domagała się zwrotu pieniędzy. Za tydzień będziesz miała wynik całego amnio :( :(
 
U nas 850 zl. M.zgrzytał zębami (ostatni wydatek 3500zł za remont auta), ale to ja odłożyłam i nawet tego nie odczuje. Kurcze, 2tygodnie to gruba przesada! badanie ma być w ciągu 5dni roboczych! Aż takie to święta nie byly, żeby wyszlo 2 tygodnie obsuwy. :( Ja bym domagała się zwrotu pieniędzy. Za tydzień będziesz miała wynik całego amnio :( :(
To fakt końcowy wynik jest w ciągu 3-4 tyg. Jutro będę dzwonić tam znowu i trudno najwyżej zarządam nr telefonu do łodzi bo im to tam obojętnie i nie zależy no ale za coś płacimy jednak..

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny:)
Uff ciężko Was nadrobic:)
Przyszły 3 sukienki z zalando i wszystkie do odesłania. Ja się nie nadaje do zakupów ubrań ciążowych dla siebie [emoji53]
Robię późny obiad cannelloni nadziewane miesem z wrzywami i zapiekane z serem.Maz uwielbia i jak coś przeskrobie zawsze mu je robie:)
Dzisiaj było-30%w tchibo.Pojechalam córce po kamizelkę na jazdę konna.Co tam się działo. Kolejki nie było końca. Zjadłam ciacho,popilam latte i do domku:)

Trzymam kciuki za wszystkie wyniki amio[emoji173]
 
Cześć Dziewczyny :) doczekałam się w końcu usg genetycznego. Wczoraj pojechałam na badane zestresowana jak nie pamiętam kiedy. Na szczęście wszystko jest ok :) CRL 67mm, NT 1,55 kość nosowa obecna. Uff, odetchnęłam z ulgą. Dzidzia wygląda na aż 2 tyg. starszą i termin z usg wyszedł na 18 maja. Lekarz nawet zażartował "Zmartwiła się Pani, bo wtedy męża w domu nie było ;) Na moje tłumaczenie na temat owulacji, powiedział że kobiety to potrafią sobie ta owulację przesuwać jak chcą :-D w ogóle no taki żartowniś z niego, od razu rozładował atmosferę i przestałam się stresować.
 
reklama
Do góry