reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

ZdechłaKura, super fryz, ja w sobotę wygoliłam sobie oba boki głowy, jak chcę to zakrywam je włosami, jak podniose, wyglądam jak Ostatni Mohikanin:) ale cieszę sie jak dziecko, że coś takiego zrobiłam;)
Zamówiłam legginsy z allegro, ciążowe i nawet ocieplane, zobaczę co przyjdzie:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziwnie mnie dzisiaj boli brzuch, lewy jajnik, w sumie jak na okres. Ale nie caly czas tylko faalami, jak chodzę dużo, czy cos. Mam nadzieję, że to rozciąganie macicy, bo już swiruje, że cos nie tak. Pojutrze mam wizytę
 
ZdechłaKura, super fryz, ja w sobotę wygoliłam sobie oba boki głowy, jak chcę to zakrywam je włosami, jak podniose, wyglądam jak Ostatni Mohikanin:) ale cieszę sie jak dziecko, że coś takiego zrobiłam;)
Zamówiłam legginsy z allegro, ciążowe i nawet ocieplane, zobaczę co przyjdzie:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znac jak ci dojda. Ja sie zastanawialam, ale na mnie wszystkie legginsy sa za krótkie

 
Dziewczyny, mam w ten i kolejny weekend imprezy. I chciałabym zrobić paaznokcie hybrydowe. Mam zestaw w domu i leży od lipca nieużywany. Miałam poczekać aż paznokcie zrobią się twarde i zdrowe. W międzyczasie dowiedziałam się o ciąży i bałam się robić. Teraz nie wiem czy robic, czy odpuścić.
 
Mam jeszcze jeden przepis na pierniki, też są bardzo smaczne, ale robi się je tak ze dwa tygodnie przed świętami

Pierniki

½ kg mąki
½ małego słoiczka sztucznego miodu
¼ kg cukru
1 mały proszek do pieczenia
½ łyżeczki sody oczyszczonej
2 całe jajka
½ kostki margaryny
Kakao,cynamon,przyprawa do piernika.

W garnku roztopić:cukier, margarynę,miód i przyprawy (kakao, cynamon, przyprawa – wg uznania – żeby ładnie pachniało i było brązowe()
Do ostudzonej masy dodać resztę składników
Dobrze wyrobić, tak by było miękkie ciasto, wstawić do lodówki aż stężeje, jeszcze raz ugnieść.
Na posypanej mąką stolnicy rozwałkować ciasto i wyciskać foremki.
Piec ok., 10 min, na blasze z mąką (ok. 180- 200stopni)
Zimne smarować twardą marmoladą i składać razem, polukrować

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak bieze 150 i wciaz ma 3.5 to ile by miala bez?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Janka biorę obecnie 150. Brałam wcześniej 125 i wyniki wyszły 3.5 dlatego mam 150. Niedługo będę miała badania i zobaczymy czy coś pomogło ? W poprzedniej ciąży cały ostatni trymestr brałam po 200 żeby utrzymać odpowiedni poziom. Po porodzie wróciłam do 100ale okazała się za słaba.
Ja mam bardzo długą historię choroby. Miałam badania pod względem raka genetycznego tarczycy , bo u mnie cała rodzina że strony mamy choruje i jest po operacjach, naświetlaniach itp. Za dużo by pisać i chyba nie to forum hihi :) .
Ważne przy chorej tarczycy by na bieżąco kontrolować jej stan i dziecka.
 
Do góry