reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny, mam w ten i kolejny weekend imprezy. I chciałabym zrobić paaznokcie hybrydowe. Mam zestaw w domu i leży od lipca nieużywany. Miałam poczekać aż paznokcie zrobią się twarde i zdrowe. W międzyczasie dowiedziałam się o ciąży i bałam się robić. Teraz nie wiem czy robic, czy odpuścić.
Ja mam hybryde caly czas. Moja kosmetyczka mowi, ze to nie problem. Chociaz sciaga mi ja czyms innym niz aceton.

Sent from my E2303 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Kurcze, ciągle chodzi za mną coś słodkiego...masakra. Od jutra będę robić koktajle warzywno - owocowe może trochę zaspokoje swój głód.

Stwierdziłam ostatnio, że jeśli na usg potwierdzi się płeć maluszka to prawdopodobnie mój organizm zabija żeńskie zarodki. Moja obecna ciąża tak jak dwie z synami jest bezproblemowa. To co się działo w trzech poprzednich, że w 1 trymestrze roniłam? Chyba nie potrafię się ot tak z tym pogodzić. Zaczynam siebie o to wszystko obwiniać. Chyba sama muszę iść do psychologa, bo coraz mniej sobie radzę. Do tego jeszcze ta beznadziejna pogoda.



Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli u mnie bedzie druga dziewczynka to bede miec taka sama teorie (po 3 poronieniach)

Ja znow nie jem nic slodkiego.Nie ciagnie mnie wogole-moze dlatego ze jem co 3h i nie mam atakow glodu i cukier utrzymuje sie na stalym poziomie...sama nie wiem.A slodycze uwielbialam wczesniej:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, mam w ten i kolejny weekend imprezy. I chciałabym zrobić paaznokcie hybrydowe. Mam zestaw w domu i leży od lipca nieużywany. Miałam poczekać aż paznokcie zrobią się twarde i zdrowe. W międzyczasie dowiedziałam się o ciąży i bałam się robić. Teraz nie wiem czy robic, czy odpuścić.
Ja robię sobie cały czas. Koleżanka cała ciaze też robiła. Czytałam że nie ma przeciwwskazań.
 
Za mną też coś cały czas chodzi. Zrobiłam chleb w garnku. Jutro będę piec. Ciekawa jestem czy faktycznie taka rewelacja. Na weekend wymyslilam kyrczaka na soli

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No To chyba Zrobie Hybryde. :) chociaz TZ Sie Na Mnie Wydziera, Ze Zaszkodze Dziecku. :(
Oluska - Bigos :D Mniam Mniam Mniam
 
Jesli u mnie bedzie druga dziewczynka to bede miec taka sama teorie (po 3 poronieniach)

Ja znow nie jem nic slodkiego.Nie ciagnie mnie wogole-moze dlatego ze jem co 3h i nie mam atakow glodu i cukier utrzymuje sie na stalym poziomie...sama nie wiem.A slodycze uwielbialam wczesniej:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Bo cukier to takie uzależnienie. Im więcej jesz tym bardziej go chcesz.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja słyszałam ze trudniej jest utrzymać męska ciąże.
Ja tez miałam jedno poronienie i mysle ze to wtedy był chłopczyk.
Jesli teraz jest dziewczynka i jest wszystko ok.
Poza tym moim krwiakiem ale dzisiaj Pani stwierdziła ze ani śladu po tym krawiaku .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że ani śladu po krawiaku.


Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry