reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Próbuje się dodzwonić do gina, ale nie odbiera. Chyba do niego powinnam najpierw isc

Trzymam kciuki za wyniki amino

Kurde mam stresa przez te wyniki. Cos sie może stać dziecku? Nie chcę czytać na necie, bo zacznę panikowac, a to jeszcze gorzej :-(

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma co się stresować. Niebawem tarczyca dziecka będzie sama produkować hormon.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Farba za chwilę będzie zmyta. Przede mną strzyżenie. Ze względu na ciążę miałam robioną na folii, a to już rzadkie :) Już nie pamiętam, kiedy tyle czasu byłam u fryzjera ;)
Wiem, że to głupie, te moje relacje fryzjerskie, ale ostatnio mam tylko stresy i idiotyczne dolegliwości, więc cieszę się blahostkami.
Będzie bosko[emoji4]
Dobrze ze mamy czym sobie humor poprawic:)
 
A ja mam ostatnio jakiś zły humor. Mąż mówi już na mnie smerf maruda, bo serio tylko chodzę i marudzę. Ale jakaś jestem taka zmartwiona i zdołowana, chociaż w sumie nie mam powodu. Jakoś nie potrafię się cieszyć. Martwię się wszystkim, czy dziecko na pewno będzie zdrowe, czy dam sobie radę bez żadnej pomocy, czy potem będę miała możliwość powrotu do pracy a jeśli nie to czy znajdę coś innego... I tak w kółko.
 
Mam wynik tsh podobny do twojego tylko trochę wyższy 3.5 . Biorę euthyrox 150mg tabletki. W poprzedniej ciąży doszłam do dawki 200mg . Już przy dawce 150mg mam palpitacje serca, ale czego nie robi się dla dziecka.
Ja również uważam , że konieczne musi zobaczyć to endokrynolog i myślę , że spokojnie mała dawką leku da się to wyrównać do odpowiedniego poziomu :)
Na tsh 3,5 bierzesz aż 150. To strasznie dużo, a jakie masz wyniki ft4 /3?
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Próbuje się dodzwonić do gina, ale nie odbiera. Chyba do niego powinnam najpierw isc

Trzymam kciuki za wyniki amino

Kurde mam stresa przez te wyniki. Cos sie może stać dziecku? Nie chcę czytać na necie, bo zacznę panikowac, a to jeszcze gorzej :-(

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez czytałam i się mega przeraziłam ale teraz wiem ze nie ma powodu do strachu.Tak jak Ci pisałam zrób sobie dodatkowo ft3 i 4 i dla pewności powtórz tsh a potem idź do endokrynologa chyba że gin jest też endo. Prawdopodobnie ginekolog wyślę Cię do endo wiec możesz skrócić sobie czas i iść od razu tylko nie ma sensu bez wyników a samo tsh nie wystarczy. Nie martw się mi dwóch endo powiedziało ze gdyby te wyniki były w granicy 10 i powyżej plus źle ft3/4 to można się zastanowić czy to nie miało wpływu na bobasa, zresztą widać to na usg bo np nie rośnie źle się rozwija główka z mózgiem. Jeden z nich powiedział ze bardzo dobrze ze przyszłam bo gdybym zgłosiła się do niego w 32 tygodniu to by się zapytał gdzie byłam w wcześniej. Dostaniesz euthyrox i tyle. Głowa do góry, tylko trzeba iść do lekarza.
 
Na tsh 3,5 bierzesz aż 150. To strasznie dużo, a jakie masz wyniki ft4 /3?

Tez czytałam i się mega przeraziłam ale teraz wiem ze nie ma powodu do strachu.Tak jak Ci pisałam zrób sobie dodatkowo ft3 i 4 i dla pewności powtórz tsh a potem idź do endokrynologa chyba że gin jest też endo. Prawdopodobnie ginekolog wyślę Cię do endo wiec możesz skrócić sobie czas i iść od razu tylko nie ma sensu bez wyników a samo tsh nie wystarczy. Nie martw się mi dwóch endo powiedziało ze gdyby te wyniki były w granicy 10 i powyżej plus źle ft3/4 to można się zastanowić czy to nie miało wpływu na bobasa, zresztą widać to na usg bo np nie rośnie źle się rozwija główka z mózgiem. Jeden z nich powiedział ze bardzo dobrze ze przyszłam bo gdybym zgłosiła się do niego w 32 tygodniu to by się zapytał gdzie byłam w wcześniej. Dostaniesz euthyrox i tyle. Głowa do góry, tylko trzeba iść do lekarza.

W czwartek idę do swojego gina i niech mnie skieruje do jakiegoś endokrynologa. I tak muszę do poniedziałku czekać żeby zrobić ft4. Wynik będzie dopiero we wtorek. Pójdę w czwartek to zrobi mi usg zebym była pewna, że jest dobrze

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja z moją ulubioną fryzjerką, Kasią. ;) 5 godzin pracy. Jestem jej bardzo wdzięczna. Oczywiście , ja się zaslaniam telefonem ;)
 

Załączniki

  • IMG_20161108_161235.jpg
    IMG_20161108_161235.jpg
    503,4 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Na tsh 3,5 bierzesz aż 150. To strasznie dużo, a jakie masz wyniki ft4 /3?
Bo moje normalne tsh to 7-8 :( jestem od długich lat na 100. Przed wynikami brałam 125 i tsh wyszło 3.5 więc dawka w górę do 150 i za mc sprawdzimy .
Ja się leczę od ponad 20lat. Mam hashimoto i tarczyce w zaniku :(. Długa historia ale jestem pod podwójną opieką i tutaj i w Polsce .
 
Do góry