reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Janka biorę obecnie 150. Brałam wcześniej 125 i wyniki wyszły 3.5 dlatego mam 150. Niedługo będę miała badania i zobaczymy czy coś pomogło ? W poprzedniej ciąży cały ostatni trymestr brałam po 200 żeby utrzymać odpowiedni poziom. Po porodzie wróciłam do 100ale okazała się za słaba.
Ja mam bardzo długą historię choroby. Miałam badania pod względem raka genetycznego tarczycy , bo u mnie cała rodzina że strony mamy choruje i jest po operacjach, naświetlaniach itp. Za dużo by pisać i chyba nie to forum hihi :) .
Ważne przy chorej tarczycy by na bieżąco kontrolować jej stan i dziecka.
Czy ja nie za późno zrobiłam te wyniki? To już 12 tydzień

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dziwnie mnie dzisiaj boli brzuch, lewy jajnik, w sumie jak na okres. Ale nie caly czas tylko faalami, jak chodzę dużo, czy cos. Mam nadzieję, że to rozciąganie macicy, bo już swiruje, że cos nie tak. Pojutrze mam wizytę

Mnie też często pobolewa brzuch lub kłuje w jajniku (właśnie w lewym). Miałam dzisiaj wizytę i lekarz mówił, że wszystko jest super. Więc chyba to normalne w takim razie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem okropnie rozczarowana wizytą - nie było dzisiaj podglądania Dzidziulka! :D Na USG mam przyjść osobno za tydzień w czwartek, czyli całe osiem i pół dnia czekania! No wiecie co.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy ja nie za późno zrobiłam te wyniki? To już 12 tydzień

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
Nie spokojnie , to nie jest zły wynik. Dziecku nic nie grozi a Ty dostaniesz tabletki na unormowanie do odpowiedniego poziomu . Nie stresuj się bo nie masz na to wpływu. Będziesz musiała przez całą ciążę kontrolować wyniki i będzie dobrze :)
 
Jestem okropnie rozczarowana wizytą - nie było dzisiaj podglądania Dzidziulka! :D Na USG mam przyjść osobno za tydzień w czwartek, czyli całe osiem i pół dnia czekania! No wiecie co.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to bym się rozpłakała i prosiła o USG. Haha. W czwartek mam wizytę i jak mi powie, że nie zaglądamy do Dzidzi, to będę ryczeć :D
 
Nie spokojnie , to nie jest zły wynik. Dziecku nic nie grozi a Ty dostaniesz tabletki na unormowanie do odpowiedniego poziomu . Nie stresuj się bo nie masz na to wpływu. Będziesz musiała przez całą ciążę kontrolować wyniki i będzie dobrze :)
Dzięki [emoji4] jednak jutro jadę na badania,żeby na czwartek mieć już wszystko

Soł ja już 5 tygodni nie widziałam maluszka. Mam nadzieję, że w czwartek zobaczę [emoji4]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Janka biorę obecnie 150. Brałam wcześniej 125 i wyniki wyszły 3.5 dlatego mam 150. Niedługo będę miała badania i zobaczymy czy coś pomogło ? W poprzedniej ciąży cały ostatni trymestr brałam po 200 żeby utrzymać odpowiedni poziom. Po porodzie wróciłam do 100ale okazała się za słaba.
Ja mam bardzo długą historię choroby. Miałam badania pod względem raka genetycznego tarczycy , bo u mnie cała rodzina że strony mamy choruje i jest po operacjach, naświetlaniach itp. Za dużo by pisać i chyba nie to forum hihi :) .
Ważne przy chorej tarczycy by na bieżąco kontrolować jej stan i dziecka.
Kochana rozumiem. Moje pytanie bylo czysto retoryczne. Sama mam Hashimoto i zre letrox jak draze. Trzymam kciuki i duzo zdrowka!!!

Sent from my E2303 using Forum BabyBoom mobile app
 
Kurcze, ciągle chodzi za mną coś słodkiego...masakra. Od jutra będę robić koktajle warzywno - owocowe może trochę zaspokoje swój głód.

Stwierdziłam ostatnio, że jeśli na usg potwierdzi się płeć maluszka to prawdopodobnie mój organizm zabija żeńskie zarodki. Moja obecna ciąża tak jak dwie z synami jest bezproblemowa. To co się działo w trzech poprzednich, że w 1 trymestrze roniłam? Chyba nie potrafię się ot tak z tym pogodzić. Zaczynam siebie o to wszystko obwiniać. Chyba sama muszę iść do psychologa, bo coraz mniej sobie radzę. Do tego jeszcze ta beznadziejna pogoda.



Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asia, a bierzesz witaminki? Zauważyłam że kiedy je biorę to mam mniej zachcianek. Choć oczywiście związek może być pozorny :-).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry