reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny, właśnie czytałam artykul, że w Radomsku urodził się ponad 6kg bobas. O rajuniu :) słodki, duży ciężar :)
Farba za chwilę będzie zmyta. Przede mną strzyżenie. Ze względu na ciążę miałam robioną na folii, a to już rzadkie :) Już nie pamiętam, kiedy tyle czasu byłam u fryzjera ;)
Wiem, że to głupie, te moje relacje fryzjerskie, ale ostatnio mam tylko stresy i idiotyczne dolegliwości, więc cieszę się blahostkami.
Wcale nie głupie :) to jest relaks, czas dla Ciebie i chwila na odstresowanie. A my jesteśmy ciekawe Twojej metamorfozy :)
 
Anusiak, a sam moment uklucia, nie podskoczylas? Czy przy podciaganiu plynu? Miałaś zabieg ambulatoryjnie? Po jakim czasie pozwolono Ci wstać? Jakieś zalecenia na potem? Miałaś znieczulenie miejscowe czy kłucie od razu, bez lignokainy?
Ja czekam na przyszły tydzień :(
Zdechła kura,zabieg ambulatoryjnie wcześniej mówili zw będę leżeć u nich kilka godzin i na to się nastawilam nawet prowiant mialam[emoji14]ale nie uklucie pobranie i do domu od razu. No a po kolei to położyłam się oczyscili podbrzusze i oblozyli brzuch na jalowo przyłożył głowice od usg wziął igłę i uklul a pani pielęgniarka przylozyla strzykawke i pobrala 20ml plynu.igle wyjęli i przykleili opatrunek.nie było żadnego znieczulenia .uczucie nieprzyjemne lekko bolesne-jak ta igła przekluwa się przez brzuch.przy samym pobraniu płynu nic nie czułam juz.ale musze przyznać lekarz zrobił to jednym szybkim zdecydowanym ruchem dzięki czemu to była chwila.szczerze mówiąc nastawilam się ze może trochę boleć i jak już widziałam ze przykłada igłę do brzucha to zacisnelam zęby.nie ruszyłam się.ta igła jest bardzo cienka i długa z taką prowadnica.i jakoś ten początek-samo uklucie skóry,tkanki tłuszczowej to nie bolało,zabolało tam głębiej dopiero ale przez chwilkę.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja marze o takiej metamorfozie ale nie jestem odważna [emoji3] jedyne co zmienieniam to kolor wszystkie brązy i lekkie rudości


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w swoim zyciu miałam wszysttkie mozliwe kokory, brazowy, bordowy, rudy, czarny, różowe końce, blond, burgund, itp. Itd. I zawsze po 1 farbowaniu wracam do blondu. To mój kolor naturalny (chociaz moj to sredni blond, ciemniejszy niż ten, którym się farbuje) i czuję się w nim najlepiej :D teraz mam juz odrost, bo ostatnio farbowalam chyba w lipcu, ale nie mogę się na fryzjera zebrac :)
 
Dziewczyny, dziękuję za miłe słowa :)
Gosam, umowienie się do innego gina jest dobrym pomysłem. Tylko dobrze by było, żeby miał dobre podejście i nie zlekcewazyl Twoich obaw, wysmiewajac np porady dziewczyn. Z tego co wiem, lekarze nie lubią tekstów w rodzaju " zapytałam na forum i..."
 
no rozumiem, cos go gryzie tylko co ?
Kurcze szkoda, ze zadnej pomocy ze strony specjalistow, sama nie wiem, co Ci poradzic, bo ile mozna rozmawiac jak efektow zadnych... a moze psycholog taki zwykly?
Od poniedziałku będzie miał zajęcia z nowym panem pedagogiem. Dzwoniła pani pedagog ze szkoły, jestem z nią też umowiona w poniedziałek.
Może pan do niego dotrze, on zawsze lepiej reagował na nauczycieli płci męskiej. I zobaczymy co wyniknie. On za wszelką cenę chce odzyskać telefon i chyba pokazuje jak bardzo może być uciążliwy bez niego. Ale jak miał telefon to oceny się sypały, bo ciągle chciał siedzieć w tym telefonie, tak go hipnotyzował i bronił go jak Gollum skarbu [emoji2]. Musi zrozumieć, że nie tedy droga.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam wynik tsh podobny do twojego tylko trochę wyższy 3.5 . Biorę euthyrox 150mg tabletki. W poprzedniej ciąży doszłam do dawki 200mg . Już przy dawce 150mg mam palpitacje serca, ale czego nie robi się dla dziecka.
Ja również uważam , że konieczne musi zobaczyć to endokrynolog i myślę , że spokojnie mała dawką leku da się to wyrównać do odpowiedniego poziomu :)
Na tsh 3,5 bierzesz aż 150. To strasznie dużo, a jakie masz wyniki ft4 /3?
 
Do góry