reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

przy okazji wizyty pytałam jeszcze o magnez - lekarz powiedział ze tego się nie da przedawkować, że można jeśli są bóle brzucha nawet więcej niż 6 tabletek dziennie.
 
reklama
A właśnie miałam pytać odnośnie witamin - jakie bierzecie? Bo mi lekarz nic nie zapisywał, znaczy do 17 tc mam brać kwas foliowy a tak nic nie biorę.
 
Hej, ja już po wizycie, okazuje się że mam krwiaka i stąd te plamienia. Poprzedni lekarz nic nie widział ale przywykłam w sumie, że jak się idzie do byle kogo to i wynik byle jaki. W każdym razie jestem już spokojniejsza, przynajmniej znam przyczynę i wiem co kontrolować.
To dobrze ze przynajmniej znasz przyczynę. [emoji4]
A właśnie miałam pytać odnośnie witamin - jakie bierzecie? Bo mi lekarz nic nie zapisywał, znaczy do 17 tc mam brać kwas foliowy a tak nic nie biorę.
Ja tez do 18 tyg mam brac tylko kwas foliowy, pozniej ma mi przepisac witaminy

 
Ufff trochę mi zeszło żeby was nadrobić :)
U mnie od wczoraj sajgon..... wieczorem wymioty od 12 nie mogłam spać , później mały wstał okazało się że gorączka ;( a ja od 3 wstałam się z wc. Dopiero teraz wstalam bo sił wcześniej nie było żadnych. Mały dalej goraczkuje i tylko na raczkach u mamy chciałby być, a ja nie mogę tak go nosić bo mnie modli......

Mnie też męczą straszne zaparcia, ale wiem od czego : mało wody , brak warzyw i tylko suche pokarmy typu chleb, frytki,pizza ale nic innego mi nie wchodzi ;(

Gratuluje udanych wizyt, a wszystkim chorujacym i oslabionym zdrowka życzę ;*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Własnie co ciekawe, ja znam same przypadki ze mial byc chlopiec a okazala sie dziewczynka ;) Tak chyba wygodniej "szastac"tymi chlopcami ostatnio bo wlasnie ponoc latwiejsi do wykrycia ;)

Co do plamien, bylam u 3lekarzy w Krakowie, lezalam na Ujasku 3dni, moja super ginekolog (jak sie okazalo koedys, zanim na beznadziejny sprzet poszla na swoje, za kosmiczna kase) nie przylozyla sie. Wiec po tygodniu krwawien zdrcydowalam wrocic do gabinetu wlasnie jednego z najlepszych w Krakowie i w koncu ktos sie mna zajal i tez juz wiem dlaczego plamie i co mam uwazac..
 
A co do palmien bo jestem ciekawa tez mam krwiaka.
Kazał Wam bezwzględnie leżeć ?
Ja leżę juz 1,5 miesiąca nie musze chyba mowić czego można dostać samej w domu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie przyczyczyną jest akurat tyłozgiecie macicy i nisko osadzone łozysko, przy samym ujsciu szyjki macicy - na tym etapie jeszcze niby nic sie nie dzieje, ale po 20tyg lozysko musi isc do gory. Dostalam luteine dopochwowo i nie musze lezec. Nie dzwigac, nie przemeczac sie, spacerowac. Taki spoczynkowy tryb
 
Cześć Dziewczyny :) Mam już cudowną 4 letnia córeczkę i jestem w 11tc :) termin wg kalkulatora wypada na 31 maja, więc nie wiem czy moje dziecko będzie majowe czy czerwcowe, ale chętnie do Was dołączę :) Przyjmiecie nowa koleżankę? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i po zakupach. Słuchajcie, byłam w dwóch H&M i nie było działu ciążowego! nosz masakra! Kupiłam w reserved spodnie takie na gumkę a'la dzinsy i sweter i w jeszcze innym sklepie sukienkę. Poszłam z kumpelą na obiad, odżyłam ;)

Rukmini- dzie dziwie Ci się, że jesteś wku...ja bym oszalała siedząc cały czas w domu- jak siedzę to źle to się kończy dla domowników. Sposobem na to jest wyjście z domu, oddanie komuś dziecka.

Co do witamin ja biorę fiemibion 1, zaraz mi się kończy i kupuję 2.

O płci dowiem się przed świętami. Więc jeszcze trochę niepewności.
 
Do góry