reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja mam wizytę 08.11 i będzie to 12t4d ciąży. Myślicie, że jest jakaś szansa na tym etapie, aby lekarz był w stanie szepnąć jakieś przypuszczenia na temat płci (jeśli Dzidzi będzie chciało współpracować oczywiście)? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dadzi,

Nie mam babć w mieście.
Moi rodzice w sumie to mogą czasem przyjechać. Mają do nas 40 minut samochodem.
Teściowa mieszka daleko i nie ma samochodu. Teść w innym kraju.
Może uda się czasem siostrę poprosić, ale ona pisze teraz licencjat i nie ma czasu.
Opiekunki nie zatrudnię, bo nie mam za co.
Czyli wychodzi na to, że siedzę w domu z dzieckiem.
Nawet gdy próbuję pracować w domu, to się nie udaje, bo mój mąż nie imie rano wstać i wcześnie iść do pracy... Żenada.. Wstaje o 9, idzie na 10, wraca o 19... Umawialiśmy się, że będzie wcześniej chodził i wracał o 16, żebym mogła umawiać klientów w domu (strzygę psy). Wychodzi na to, że ja umawiam psy, a on i tak nie umie się rano obudzić... Więc pracuję i jednocześnie ogarniam syna, który w tym czasie demoluje dom..



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to faktycznie nie ciekawie- ja wiem, że opiekunka kasa, ale może chociaż jakiś żłobek na 3-4 godzinki? Bo tak to oszaleć można. Albo pogadaj poważnie z mężem, kurde, tak nie może być! Przecież zwariujesz zaraz dziewczyno, a jak urodzi się drugie to kompletnie oszalejesz. Walczyć z nerwami owszem można, ale na nic walka jak nie będzie miała chodź chwili dla siebie.
 
Ja mam wizytę 08.11 i będzie to 12t4d ciąży. Myślicie, że jest jakaś szansa na tym etapie, aby lekarz był w stanie szepnąć jakieś przypuszczenia na temat płci (jeśli Dzidzi będzie chciało współpracować oczywiście)? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bylam w 12w1d i lekarz powiedział, że na 75% będzie dziewczynka :)
 
Mi powiedziała na prenatalnych, że to za wcześnie i ona nie chce strzelać :( to był 12t3dni. Idę w poniedziałek na wizytę do mojej lekarki to mam nadzieję, że już mi powie :)
 
Mi w 12tyg powiedziala pani dr jaka płec, ja ja prosilam, zeby nic nie mowila jesli to tylko gdybania bo nie chce sie nakrecac, ale powiedziala smialo na co jej dzidzius wyglada - i wlasnie chyba sie nakręcam jednak ;) i chyba oszaleje do 29.11 zeby potwierdzic. Pocieszam sie ze to specjalista usg - zeby uspokoic swoje szalenstwo:-p
 
reklama
Do góry