reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny, wydziergałam takie butki i jest to pierwsza dzidziusiowa rzecz w moim domu :)
1478195828-3rtitv.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to faktycznie nie ciekawie- ja wiem, że opiekunka kasa, ale może chociaż jakiś żłobek na 3-4 godzinki? Bo tak to oszaleć można. Albo pogadaj poważnie z mężem, kurde, tak nie może być! Przecież zwariujesz zaraz dziewczyno, a jak urodzi się drugie to kompletnie oszalejesz. Walczyć z nerwami owszem można, ale na nic walka jak nie będzie miała chodź chwili dla siebie.

Zastanawiam się nad żłobkiem. Ale w grę wchodzi prywatny, bo do państwowego nie ma szans się dostać. A prywatne drogie. [emoji20]

Jak już powiem rodzicom o ciąży, to chyba poproszę mamę, żeby do nas w jeden dzień w tygodniu przyjeżdżała (ma dobre połączenie pksem). Na drugi dzień w tygodniu, w co drugi tydzień, jakby moja siostra mogła... To już by była mega pomoc. Muszę z nimi porozmawiać poważnie, ale to po genetycznym (przyszły tydzień), bo wcześniej nie powiem rodzicom o ciąży (siostra wie).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Śliczne buciki :)

Byłam odebrać wyniki hiv i tak mnie to zmęczyło, że chyba pójdę spać

Rukmini to by było dobre rozwiązanie, no i porozmawiaj z mężem niech też sie wykaże
 
Rukmini, a czy jesteś w stanie strzygac pieski przez te 4 godziny dziennie zwiększyć dochody o 800 zł/ mc? Tyle mniej więcej kosztuje żłobek prywatny na pół etatu w naszym wspaniałym zdzierczym mieście. Powiem ci, że żebym miała zarabiać tylko na żłobek i nic poza tym to bym się na to zdecydowała. Dla zdrowia psychicznego. Swojego i dziecka.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rukmini moim marzeniem bylo zostanie groomerem [emoji7] zazdroszczę. Chcialabym pracować ze zwierzętami, lubie ludzi ale nie lubie z nimi pracować [emoji52]



Sol zdolniacha z ciebie!

 
Rukmini, a czy jesteś w stanie strzygac pieski przez te 4 godziny dziennie zwiększyć dochody o 800 zł/ mc? Tyle mniej więcej kosztuje żłobek prywatny na pół etatu w naszym wspaniałym zdzierczym mieście. Powiem ci, że żebym miała zarabiać tylko na żłobek i nic poza tym to bym się na to zdecydowała. Dla zdrowia psychicznego. Swojego i dziecka.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Szczerze?
W tej chwili ledwo wychodzę na zero, po odliczeniu ZUS i US. Po prostu nie mam siły pracować i ograniczyłam się tylko do swoich stałych klientów (w dodatku zima to nie sezon w moim zawodzie).
Przed pierwszym porodem pracowałam prawie do końca. Dojeżdżałam też do lecznicy, gdzie miałam naprawdę dużo pracy. Niestety musiałam z tego zrezygnować, a gdy już miałam znów wracać, okazało się, że jestem w kolejnej ciąży.
Myślę, żeby iść na zwolnienie już niedługo, bo to jednak męcząca fizycznie praca.. A ja się boję po poprzednim poronieniu i po tym krwawieniu w weekend. Już bym nie miała odwagi pracować tak intensywnie, jak w pierwszej ciąży.
Po macierzyńskim pewnie zawieszę działalność na rok i wrócę do niej, jak młodsze dziecko będzie miało 2 lata. Wtedy dzieci do przedszkola /żłobka.
Taki jest wstępny plan, a co z tego wyjdzie..Nie wiem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry