reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Z rana jem płatki owsiane na mleku plus ziarna i rodzynki. Problem z " dwójka" mam z głowy. Przed ciąża kawa z mlekiem tak działała.
 
reklama
Jagi, wizyta u ginki na 7 listopada. 8 mam fryzjera. Będzie rewolucyjna fryz. Strzelę jakiś wściekły róż jak tak dalej pójdzie.
Co do technik relaksacji i radzenia sobie ze stresem to już kiedyś pisałam o neurofeedbacku. Na logopedii miałam do czynienia z prof. Pąchalską , która tą metodę poleca. Ja przetestowalam i teraz zamierzam wrócić znowu.
 
Cześć dziewczynki :-)
Mnie okropnie męczyły zaparcia, wzdęcia, w nocy dostawałam takich boleści, ze wstać nie mogłam i ciężko było oddychać.
Ale moja kochana położna poleciła mi syrop Lactulosum, pije 2 łyżeczki 3 razy dziennie i na prawde pomaga, ulga jak cholerka :-) Koszt 7 zł


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To juz chyba wiem czemu ja ciagle zdrowa jestem [emoji39] u mnie codziennie otwierane sa okna a ogrzewania ani razu nie wlaczylam, nie lubie duchoty, wole sie ubrac w dres i kapcie i miec czym oddychać. Mam 19 stopni w domu i mi dobrze, mąż marudzi ze zimno ale mu każe ubrac dres i po problemie.
Jak ktoś potrzebuje nawilżenia domu to moge oddać troche wilgoci, co roku mamy problem z wilgocia i plesnia na zewnętrznych ścianach [emoji52] i mimo ze wietrze codziennie nic to nie daje, budynek jest zle ocieplony [emoji52]

Ja też póki co nie choruje.
Na początku ciąży, tydzień po pozytywnym teście zaczęła mi wychodzić ósemka! Ile ja się nacierpiałam...wstrzymując się przed braniem przeciwbólowych, smarowałam bobodentem - nic nie pomagało, płukanki z szałwii - polecam, podobno też można płukać chore gardło! Przeszło po 1,5 tygodnia. Zaraz potem przeziębienie ze 2 tygodnie.
Teraz tfu tfu nic nie bierze mimo, że taka aura za oknem. Jem dużo ryb, warzyw i owoców, co jakiś czas czosnek, cebula do potraw i jest ok. Chłopcy grypą jelitowa mnie nie poczestowali, czego się bałam.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a ja dziś miałam taki leniwy poranek, ze dopiero teraz o 12:30 (!) skończyłam jeść sniadanie! Masakra, mam wyrzuty sumienia, ze tak sie lenie :(.
Dobrze, ze obiad został z wczoraj, bo jakbym miała jeszcze cos gotować to bym chyba padła :/. Nienawidzę tego robić :).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam ostatnio same leniwe poranki, więc nie martw się Aśka :)

ZdechlaKura - ooo ja tez muszę ogarnąć swoje włosy. Jak się przedwczoraj rozczesywałam, to wydarłam chyba 7 kołtunów :( dramat. Opitole się jak kiedyś na 12mm i nic mi się platac nie bedzie :D


Ejj, mialam wizyte 26.10 i już swiruje, ze cos jest nie tak, bo wydaje mi się to tak bardzo dawno. Chyba kupię detektor tętna i moze będę spokojniejsza. A z drugiej strony jak źle przystawie i nic nie usłyszę to się zeschizuje do końca :(
 
Ja też póki co nie choruje.
Na początku ciąży, tydzień po pozytywnym teście zaczęła mi wychodzić ósemka! Ile ja się nacierpiałam...wstrzymując się przed braniem przeciwbólowych, smarowałam bobodentem - nic nie pomagało, płukanki z szałwii - polecam, podobno też można płukać chore gardło! Przeszło po 1,5 tygodnia. Zaraz potem przeziębienie ze 2 tygodnie.
Teraz tfu tfu nic nie bierze mimo, że taka aura za oknem. Jem dużo ryb, warzyw i owoców, co jakiś czas czosnek, cebula do potraw i jest ok. Chłopcy grypą jelitowa mnie nie poczestowali, czego się bałam.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Matko, ósemki są straszne. Co prawda dwie usunęłam zanim w ogóle zdążyły wyrosnąć, ale dwie dolne dały mi popalić. Na szczęście została 1, która wyszła w całości i mam święty spokój :)
 
Rukmini też mam takie nerwy, tylko, że ja dzieci mam starsze. Zamykam się w łazience na dziesięć minut i przechodzi. Na mnie też działa muzyka. P nagrał mi moje ulubione piosenki i jak widzi, że zbliża się armagedon to mi włącza. Był czas, że muzyka leciała całą dobę

Na zaparcia pomaga mi kawa z mlekiem, jabłko prazone, albo śliwki suszone. Moja mama ma straszne problemy i stosowala wszystkie możliwe leki i domowe sposoby łącznie z piciem oleju, a od jakiegoś czasu pije naczczo szklankę przegotowanej wody i jest ok
 
reklama
Uff nadrobiłam :D Kilka dni nieobecności a tu takie eseje :p

Ja też jestem za zamknięciem wątku, czasem się zastanawiam czy czymś się podzielić, trochę fakt, że każdy to może przeczytać może hamować...

Co do kremu na rozstępy to miałam do tej pory oliwkę z rossmana ale wkurzało mnie, że się nie wchłania. Poszłam wczoraj do rossmana szukać balsamu ale nic ciekawego nie znalazłam. Za to przy okazji zakupów w Auchan znalazłam fajny balsam na rozstępy dla mam w ciąży za 18 zł, ładnie pachnie i szybko się wchłania :)

A w ogóle to Wam zazdroszczę, że znacie już płeć, ja już 15 tc a tu jeszcze nic nie wiadomo a wizyta dopiero 22.11.... Nie wytrzymam tyle:p Mój lekarz chyba wcześniej nawet nie próbował się przyglądać...

Udalo mi sie przed 9 zlapac lekarza.Infekcja gardla.Oskrzela czyste na szczescie.Przepisal leki(na szczescie bez antybiotyku)i do łożka.Jak nie bedzie poprawy to wracam do niego za 3 dni.Mam nadzieje ze bedzie lepiej.Jak mu powiedzialam ze bralam wczesniej duomox (msc wczesniej)to mowi"potraktowala Pani dziecko duomoxem?"a ja mu na to"tak,Pana zona mi przepisala"to mu sie glupio zrobilo:(Tylko sie zmartwilam.Ech lekarze.

Witam nowe mamy i ciesze sie z udanych wizyt[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Matko, co za konował... Ja brałam w 11 tc Duomox przez 7 dni na zatoki a w 12 tc Augmentin bo duomox nie pomógł. I konsultowałam to z rodzinnym, ginekologiem i jeszcze farmaceutą. Każdy powtarzał, że dla dziecka jest to bezpieczne bo ta substancja nie przechodzi przez łożysko i nawet trzeba brać bo groźniejsza jest infekcja.
 
Do góry