reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzisiaj Halloween, dziwny zwyczaj chodzenia po domach cukierek albo psikus u mbie na osiedlu się zrobił. W tamtym roku nie byłam przygotowana i nawet mnie to trochę denerwowalo a w tym roku obkupilam się w cukierki i czekam ;) były już dwie słodkie małe czarownice ;) nawet lekko się wzruszyłam jak jednym głosem powiedziały cukierek albo psikus ;) ah te hormony ciążowe
 
reklama
Wiec jem.. Pierwszy chyba raz w zyciu regularnie!! Ja bym obejrzala Uprowadzona B-) Liam my loove!.. Ale moja szanowna dupa jest aktualnie przewozona na trasie Zywiec-Warszawa.. Wiec kicha.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiec jem.. Pierwszy chyba raz w zyciu regularnie!! Ja bym obejrzala Uprowadzona B-) Liam my loove!.. Ale moja szanowna dupa jest aktualnie przewozona na trasie Zywiec-Warszawa.. Wiec kicha.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
A to przejezdzasz niedaleko mnie.Jaka trasa jedziesz?Przez BB i na S1 na Lodz/Warszawe?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi , uspokoilas się co do badań pappy? Bo ja mam prawie identyczne ;) dostałam w sobotę ale mi napisali , że nie jestem w grupie ryzyka
Bo nie jestesmy ale wiesz wolalabym wynik wyzszy niz to co mam.
Wysle Ci jutro mojej bratowej do porownania i miala jeszcze nizsze wartosci a corka zdrowa i ani razu nie mowila ze sie martwi:)
Ide dopiero 14.11 do mojego gin zobaczymy co powie.
U nas jest tak ze jak jest cos nie tak to dzwoni lekarz.Wiec jestek dobrej mysli i masz racje uspokoilam sie troche[emoji4][emoji9][emoji9]
Ciesze sie ze u Ciebie rowniez ok i tak Ci napisali[emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokladnie ;-) Wlasnie jestem miedzy BB a Kato ;-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji4][emoji4]To nastepnym razem zapraszam na soczek[emoji4]Jeszcze tylko Czestochowe przejechać i z górki[emoji4]
Często tędy przejażdzasz?[emoji4]
Dokladnie 10t0d mdlosci jako takie mi sie skonczyly.. Teraz to juz zostaly mi tylko takie "nagle ataki" jak nie zjem jak w zegarku :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzisiaj Halloween, dziwny zwyczaj chodzenia po domach cukierek albo psikus u mbie na osiedlu się zrobił. W tamtym roku nie byłam przygotowana i nawet mnie to trochę denerwowalo a w tym roku obkupilam się w cukierki i czekam ;) były już dwie słodkie małe czarownice ;) nawet lekko się wzruszyłam jak jednym głosem powiedziały cukierek albo psikus ;) ah te hormony ciążowe


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Janka jeszcze do niedawno miałam tak samo z jedzeniem. Musiałam coś zjeść co dwie godziny bo inaczej mdłości mnie zabijaly. Dziś mam 10t5d i jest o tyle lepiej ze te mdłości pojawiają się dopiero w godzinach popołudniowych. A rano jest ok od obiadu się zaczyna. Mam nadzieję że powoli ustępują. Musimy przetrwać jeszcze może dwa tygodnie i będzie lepiej. Musi byc[emoji5]
 
Do góry