reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Asia mój post nie jest kontrą do Twojego[emoji5] napisałam jakie jest moje podejście do tematu. Mam w otoczeniu ludzi, którzy uważają że w ciąży trzeba jeść więcej np. moja mama. A mnie to strasznie irytuje.
Na szczęście już coraz częściej odchodzi się od takiego myślenia [emoji4]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asia mój post nie jest kontrą do Twojego[emoji5] napisałam jakie jest moje podejście do tematu. Mam w otoczeniu ludzi, którzy uważają że w ciąży trzeba jeść więcej np. moja mama. A mnie to strasznie irytuje.
Moja tesciowa tez tak uważa:(A potem po porodzie powie ze nadprogramowe kg mi zostały wrrr.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na szczęście już coraz częściej odchodzi się od takiego myślenia [emoji4]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie.Nawet lekarze pilnuja bardziej wagi kobiet wciazy.Widze tez po moich kolezankach ktore urodzily niedawno lub sa wciazy.
Kiedys aktywne fizycznie teraz prawie kazda ciaza zagrozona i kg szybko przybywaja.Niestety u mnie w gronie kolezanki raczej nie nie sa z tych szczuplych genetycznie lub rodzinnie i kazda jakby zaczela jesc co popadnie +brak cw to by tyły na potęge.Wiek tez ma znaczenie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko, a ja nie jestem w stanie poki co kontrolowac tego jedzenia... Albo zjem co dwie godziny najdluzej, albo mam helikopter w glowie i maksymalne mdlosci.. Zaskakujace, ze pomimo tego zarcia na rzadanie nie przybieram poki co na wadze.. Ale to dopiero 11 tydz.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po pierwsze to nie był komentarz do Jagi. Nie stwierdziłam że ona się odchudza. Tylko napisałam ogólnikowo. Po drugie ja nie napisałam, że ktoś ma jeść za dwoje. Tylko zdrowe odżywianie tj. dostarczanie wszystkich potrzebnych składników to nie jest odchudzanie. Zdrowe nawyki żywieniowe powinny nam towarzyszyć przez całe życie. Nie tylko w ciąży.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
A mi sie przykro zrobilo bo odczulam ze uwazasz mnie za "wariatke"odchudzajaca sie wciazy[emoji45]
Mialam tez jelitowke dwa dni wiec też to spotegowalo wynik.
Wiem ze umiar i zdrowe odzywianie to polowa sukcesu.Reszta to wiek,leki,aktywnosc wciazy,waga wyjsciowa,choroby przewlekle.
Ale najważniejsze ze mamy tu siebie na dobre i zle[emoji11][emoji11][emoji173][emoji173]






Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko, a ja nie jestem w stanie poki co kontrolowac tego jedzenia... Albo zjem co dwie godziny najdluzej, albo mam helikopter w glowie i maksymalne mdlosci.. Zaskakujace, ze pomimo tego zarcia na rzadanie nie przybieram poki co na wadze.. Ale to dopiero 11 tydz.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze masz mdlosci?Moze jeszcze z tydzien,dwa i juz bedzie lepiej[emoji4]Fajnie ze stoisz w miejscu[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry