reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Koniec 13 tc jak lekarz sam stwierdził, że w ostatnim momencie przyszłam. Chociaż ja mam cykle nieregularne e i ostatnia miesiączka była 1/08 to owulacja była gdzieś 21/08 z moich obserwacji
Ja też miałam OM 01.08, ale myślałam, ze to jest 12 tydzien i chyba 4 dzień. Jak to się w koncu liczy? Bo się nie ogarniam
 
reklama
U mnie to samo.Wiem ze moge liczyc na meza ale to nie o to chodzi.Sam fakt:(
Mam tyle ur.poczawszy od listopada ze szok.Do tego duzo place za zastrzyki i tak bedzie do konca lekarz powiedział.
Pijakom zasilki wyplacaja regularnie a kobieta wciazy czeka na zalegla wyplate a oni to maja w dupie.Kobiety wciazy pod szczegolna ochrona:(Zalosne!
Chory kraj i tyle.
W pn zadzwonie ale na dobre wiesi nie licze.
Ciekawa jestem czy tak przrz cale L4 bede dostawac kase...Pewnie tak.




Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dostałam kasę, ale nie z zusu a od pracodawcy, może u mnie jest tak, że pracodawca płaci wynagrodzenie a zus zwraca. Przecież ja już od 7 września na L4, to powinen zus płacić, czy się mylę? Zdębiałam dzisiaj jak weszłam na konto, nie mogłam uwierzyć.

Też miałam ten komunikat na kompie.

Co do tygodni to ja liczę skończone, czyli jestem w 12, w sumie już kończe, jutro 13 ;)

Czemu opis usg później? ja dostaje od razu na wizycie, lekarz to co piszę to mi mówi, dostaje piękny wydruk.
 
Dostałam kasę, ale nie z zusu a od pracodawcy, może u mnie jest tak, że pracodawca płaci wynagrodzenie a zus zwraca. Przecież ja już od 7 września na L4, to powinen zus płacić, czy się mylę? Zdębiałam dzisiaj jak weszłam na konto, nie mogłam uwierzyć.

Też miałam ten komunikat na kompie.

Co do tygodni to ja liczę skończone, czyli jestem w 12, w sumie już kończe, jutro 13 ;)

Czemu opis usg później? ja dostaje od razu na wizycie, lekarz to co piszę to mi mówi, dostaje piękny wydruk.
To zalezy czy w danym roku wykorzystalas juz 33 zwolnienia lekarskiego.Jesli nie bylas jeszcze na zadnym L4 to moze dlatego jeszcze placi Ci pracodawca?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dostałam kasę, ale nie z zusu a od pracodawcy, może u mnie jest tak, że pracodawca płaci wynagrodzenie a zus zwraca. Przecież ja już od 7 września na L4, to powinen zus płacić, czy się mylę? Zdębiałam dzisiaj jak weszłam na konto, nie mogłam uwierzyć.

Też miałam ten komunikat na kompie.

Co do tygodni to ja liczę skończone, czyli jestem w 12, w sumie już kończe, jutro 13 ;)

Czemu opis usg później? ja dostaje od razu na wizycie, lekarz to co piszę to mi mówi, dostaje piękny wydruk.
Ja od 13.09-03.10 potem 04-24.10 i teraz od 25-14.11 i za wrzesien jeszcze nie mam a w wtorek juz listopad:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Podobno najważniejsza data dotycząca porodu jest z usg prenatalnego. W teorii kobieta powinna mieć owu w 14 dc i tak się oblicza datę zapłodnienia wg OM. W praktyce jest różnie. Dlatego liczy się wg CRL z prenatalnego, bo potem dzidziusie różnie rosną. Każdy w swoim tempie :-)

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry