reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja dzisiaj bylam u kardiologa, ciagle mam podwyzszone ciśnienie, ale kazal dalej mierzyć i przyjsc za 2 tygodnie. Powiedział, ze zero soli, zero wysilku i zero stresu. Duzo odpoczywać i niczym się nie denerwować.

Piszecie o obronach, ja też muszę, ale nie umiem ogarnąć rozdziału dot. metodologii, a nasza pani promotor ma ten problem w d. Muszę się za to zabrać. Już się na nowo zestresowalam :D
 
reklama
Ja dzisiaj bylam u kardiologa, ciagle mam podwyzszone ciśnienie, ale kazal dalej mierzyć i przyjsc za 2 tygodnie. Powiedział, ze zero soli, zero wysilku i zero stresu. Duzo odpoczywać i niczym się nie denerwować.

Piszecie o obronach, ja też muszę, ale nie umiem ogarnąć rozdziału dot. metodologii, a nasza pani promotor ma ten problem w d. Muszę się za to zabrać. Już się na nowo zestresowalam :D

To dokładnie tak jak ja! Z promotorka zero kontaktu, musze sobie radzić sama, a za cholerę nie umiem tego napisać :/. Mam 6 stron, a promotorka kazała mi to rozszerzyć do 20 :/. Ja bronię sie na zdrowiu publicznym, ale temat jest ścisłe związany z kosmetologia, bo to właśnie drugi kierunek, który studiuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, melduję się, że jestem. Byłam wczoraj u swojego gina. Dzwonił do lekarza, który miałby robić w Opolu tą amnio i już wiem, że wystarczy jedno uklucie. Jako, że mi go polecił, ponieważ robi specjalizację z medycyny plodowej (perinatalnej?) , decyduję się na niego. Będzie zatem na miejscu. Jagi, jeszcze raz dziękuję za namiary na dr Cnotę. :) Było mi to potrzebne. :)
Gin zerknal dzieciakom między nogi i póki co typuje dziewczyny. Mają po 8 cm. Ważne, że są równe. Ściskam :)
 
Dziewczyny a jak z wasza waga, ja dzis weszłam rano na wage i doznalam szoku: ponad 3 kilo na plus [emoji50] musze chyba troche przystopowac z jedzeniem bo wcinam jak maly slon...

 
U mnie waga się waha w zależności od dnia. Między 2 a 3 kg a to już 12tc więc myślę, że nie jest źle:)

Ja też jeszcze kończę szkołę podyplomową i muszę zrobić praktyki teraz i w lutym :( a do czerwca pracę napisać :(
 
Hej, melduję się, że jestem. Byłam wczoraj u swojego gina. Dzwonił do lekarza, który miałby robić w Opolu tą amnio i już wiem, że wystarczy jedno uklucie. Jako, że mi go polecił, ponieważ robi specjalizację z medycyny plodowej (perinatalnej?) , decyduję się na niego. Będzie zatem na miejscu. Jagi, jeszcze raz dziękuję za namiary na dr Cnotę. :) Było mi to potrzebne. :)
Gin zerknal dzieciakom między nogi i póki co typuje dziewczyny. Mają po 8 cm. Ważne, że są równe. Ściskam :)
To super wieści , a wiesz już kiedy będziesz miała amino ?

Ja na razie nic nie przytyłam ale pewnie jest to spowodowane mdlosciami i wymiotami . Mdli mnie nadal a kończę 13tc :(
 
reklama
Hej

Ja mimo 11 tyg chudnę. Mam mdłości, ale nie wymiotuję, jem tak jak należy, a mimo to po każdej wizycie kilogram mniej.

Wczoraj byłam zrobić w Monar badanie na hiv. Dobrze, że P ze mną pojechał, bo sama bym tam nie weszła. Ciemna brama, budynek zabytkowy, wyglądający jakby się miał zawalic. W podwórku jakieś nieciekawe typy. Bród, smród, no koszmar normalnie. Jeszcze ten budynek ma nieciekawa opinie bo sama patologia tam mieszka. Najpierw wywiad z lekarzem i mnóstwo intymnych pytań, później jego insynuacje, że partner mnie zdradza i lepiej, żeby też się przebadal wtedy pewność będzie. No ok P poszedł zadał mu pytanie o rok urodzenia i czy miał styczność z kimś chorym i koniec pytań. Krew pobierala nam taka fajna pielegniarka, calkiem inna niz ten lekarz. Za tydzień wyniki

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry