reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej

Ja mimo 11 tyg chudnę. Mam mdłości, ale nie wymiotuję, jem tak jak należy, a mimo to po każdej wizycie kilogram mniej.

Wczoraj byłam zrobić w Monar badanie na hiv. Dobrze, że P ze mną pojechał, bo sama bym tam nie weszła. Ciemna brama, budynek zabytkowy, wyglądający jakby się miał zawalic. W podwórku jakieś nieciekawe typy. Bród, smród, no koszmar normalnie. Jeszcze ten budynek ma nieciekawa opinie bo sama patologia tam mieszka. Najpierw wywiad z lekarzem i mnóstwo intymnych pytań, później jego insynuacje, że partner mnie zdradza i lepiej, żeby też się przebadal wtedy pewność będzie. No ok P poszedł zadał mu pytanie o rok urodzenia i czy miał styczność z kimś chorym i koniec pytań. Krew pobierala nam taka fajna pielegniarka, calkiem inna niz ten lekarz. Za tydzień wyniki

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
A dlaczego w monarze ? Nie pobierają na HIV w laboratorium ? Ja miałam wszystko razem .
 
reklama
W monarze jest bezblatne Hcv i inne wątrobowe też. Wyszło by mi za wszystko 150 zl a jeszcze tarczyce muszę zrobić i inne badania także wolę za tą kasę coś dla maleństwa kupić

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To super wieści , a wiesz już kiedy będziesz miała amino ?

Ja na razie nic nie przytyłam ale pewnie jest to spowodowane mdlosciami i wymiotami . Mdli mnie nadal a kończę 13tc :(
15 lub 16 listopada. Rozważam zapłacenie za szybszy test, to chyba 1000 zł (lub mniej) za to wyniki są do tygodnia zamiast trzech.
 
Dziewczyny a jak z wasza waga, ja dzis weszłam rano na wage i doznalam szoku: ponad 3 kilo na plus [emoji50] musze chyba troche przystopowac z jedzeniem bo wcinam jak maly slon...


U mnie 1,5-2 kg na plusie. Też sporo jem pomimo tego, że wymiotuję. Ale przed ciążą również dużo jadłam. Mam natomiast wrażenie, że mój brzusio się nie zmienia. Po tym jak mnie trochę wydęło na samym początku (6-7 tc), to wydaje mi się, że od tamtej pory w ogóle nie urósł. Ale pewnie przyjdzie jeszcze na to czas :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruszynka, dołączam się do wyrazów współczucia, naprawdę boli mnie serce, gdy myślę o Twojej sytuacji. Ale dziewczyny z forum pokazują, że da się iść dalej i znaleźć w sobie energię, czego i Tobie życzę :*

Dziewczyny - ten wątek z Waszymi przepisami naprawdę by się przydał. Czasami już naprawdę nie chce mi się myśleć nad obiadem a tu jeszcze zakupy wcześniej czekają :)

Ja wczoraj byłam też na genetycznym, Klaudyna. Lekarz miał od razu w ręce wyniki przedwczorajszej PAPPA. generalnie, samo badanie to był mega stres, lekarz zupełnie inny niż mój prowadzący, milczek, nic się nie odzywał a mi ze stresu zaczęło się chcieć siku :) Zamiast od razu pokazać bijące serce to coś innego sobie oglądał. Generalnie - badanie b. długie, mąż był za parawanikiem i patrzył na monitor :), a samo podsumowanie badania wypluł lekarz z siebie jak karabin maszynowy. Na koniec zapytałam: "czyli że dobrze?", bo tak niewyraźnie gadał ;/ PAPPa wyszła mi skorygowana średnio 1:20000 na wszystkich trisomiach. Ale najbardziej cieszy mnie, że maluch żyje, trochę leniwy jest (jeszcze dziś boli mnie brzuch od tego otrząsani przez lekarza), ale ma wszystko na swoim miejscu.

A, badanie miałam i przez brzuch i transwaginalne.
 
Kruszynka, dołączam się do wyrazów współczucia, naprawdę boli mnie serce, gdy myślę o Twojej sytuacji. Ale dziewczyny z forum pokazują, że da się iść dalej i znaleźć w sobie energię, czego i Tobie życzę :*

Dziewczyny - ten wątek z Waszymi przepisami naprawdę by się przydał. Czasami już naprawdę nie chce mi się myśleć nad obiadem a tu jeszcze zakupy wcześniej czekają :)

Ja wczoraj byłam też na genetycznym, Klaudyna. Lekarz miał od razu w ręce wyniki przedwczorajszej PAPPA. generalnie, samo badanie to był mega stres, lekarz zupełnie inny niż mój prowadzący, milczek, nic się nie odzywał a mi ze stresu zaczęło się chcieć siku :) Zamiast od razu pokazać bijące serce to coś innego sobie oglądał. Generalnie - badanie b. długie, mąż był za parawanikiem i patrzył na monitor :), a samo podsumowanie badania wypluł lekarz z siebie jak karabin maszynowy. Na koniec zapytałam: "czyli że dobrze?", bo tak niewyraźnie gadał ;/ PAPPa wyszła mi skorygowana średnio 1:20000 na wszystkich trisomiach. Ale najbardziej cieszy mnie, że maluch żyje, trochę leniwy jest (jeszcze dziś boli mnie brzuch od tego otrząsani przez lekarza), ale ma wszystko na swoim miejscu.

A, badanie miałam i przez brzuch i transwaginalne.
To super ze wszystko ok[emoji173]

To twoje wszystkie trisomie pappa 1:20 000 z moimi 1: 4800,6800,20000 wypadaja slabo.I jak sie tutaj nie martwic:(


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry