reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny w drugim trymestrze. Boli was brzuch?


Jeszcze nie jestem w drugim (10t6d), ale od poniedziałku trochę pobolewa mnie brzuch (czy też raczej podbrzusze) - trochę jak na miesiączkę, trochę jak ze stresu. I nie wiem co o tym myśleć. Nie boli cały czas ani nie boli mocno, ale się zdziwiłam, bo nie bolał mnie już w ten sposób.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mnie nie boli już tak jak bolał, od czasu do czasu coś tam leciutko poczuje a tak to czuję się super od kilku dobrych dni :) zero mdłości, mam energię, jest ok :)
 
mnie nie boli już tak jak bolał, od czasu do czasu coś tam leciutko poczuje a tak to czuję się super od kilku dobrych dni :) zero mdłości, mam energię, jest ok :)
Ja też mdłości mniejsze, ale są. Piersi mniej, ale też ciągną. Brzuszek czasem boli, bardziej tak rozpiera, potem odpuszcza.Chce zacząć wykonywać ćwiczenia na kręgosłup, żeby wzmocnić mięśnie, muszę znaleźć odpowiednie.
I chyba czas zakupić poduszkę dla kobiet w ciąży.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1477587554167.jpg


Moja kochana Pusia. Uwielbia leżeć na brzuchu u Pańci. Niestety teraz ma szlaban, bo podjada surowe myszki czasem.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1477587554167.jpg
    1477587554167.jpg
    7,4 KB · Wyświetleń: 379
Janka86- odnośnie mojej wizyty u endokrynologa. Powiedział że "raczej" z dzieckiem powinno być ok bo tsh nie przenika do płodu tylko ft4 a to mam w normie. Mam odstawić hormony na niedoczynność i za tydzień kontrola (obecnie wpadłam w nadczynność). Mówił też że niestety może to tak wyglądać że dla dobra dziecka mi średnio będzie mógł pomoc (nie szkodząc dziecku). Mam zażywać witaminy z jodem właśnie dla dziecka a mi będą szkodziły a z hormonami zobaczymy po kontroli. Już nie mogę się doczekać jutra i mojej wizyty u ginekologa bo to dopiero druga
 
Janka86- odnośnie mojej wizyty u endokrynologa. Powiedział że "raczej" z dzieckiem powinno być ok bo tsh nie przenika do płodu tylko ft4 a to mam w normie. Mam odstawić hormony na niedoczynność i za tydzień kontrola (obecnie wpadłam w nadczynność). Mówił też że niestety może to tak wyglądać że dla dobra dziecka mi średnio będzie mógł pomoc (nie szkodząc dziecku). Mam zażywać witaminy z jodem właśnie dla dziecka a mi będą szkodziły a z hormonami zobaczymy po kontroli. Już nie mogę się doczekać jutra i mojej wizyty u ginekologa bo to dopiero druga
Dzieki za info! Cos czuje, ze pojedziemy na tum samym wozku ;-) i dojedziemy z sukcesem :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczór :D poczytuje Was prawie codziennie, ale natłok pracy nie pozwala mi usiąść spokojnie i napisać. W dzień praca, popołudniami praktyka (kończę w tym roku studia mgr.) i jeszcze terapia domowa z dzieckiem z przedszkola... i tak dzień za dniem. O ciąży jeszcze nie mam czasu myśleć... gdyby nie chwilowe pobolewania w brzuchu, i ogólne przybicie nie wiedziałabym, ze jestem w ciąży. Coraz częściej myślę o chorobowym...

Cieszę się, że u większości z Was wszystko ok.
pozdrawiam ciepło.
 
reklama
Dobry wieczór :D poczytuje Was prawie codziennie, ale natłok pracy nie pozwala mi usiąść spokojnie i napisać. W dzień praca, popołudniami praktyka (kończę w tym roku studia mgr.) i jeszcze terapia domowa z dzieckiem z przedszkola... i tak dzień za dniem. O ciąży jeszcze nie mam czasu myśleć... gdyby nie chwilowe pobolewania w brzuchu, i ogólne przybicie nie wiedziałabym, ze jestem w ciąży. Coraz częściej myślę o chorobowym...

Cieszę się, że u większości z Was wszystko ok.
pozdrawiam ciepło.

O to chyba jestesmy w dość podobnej sytuacji, bo ja tez musze sie obronić w tym roku :). Kończę tez studia na innym kierunku, ale ja na szczęście już jestem na zwolnieniu i do pracy nie chodzę :).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry