reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja póki co z braku siły to mam 3 tygodniową hybryde na palcach, a do kosmetyczki nie chodze bo sama robie. Tak samo brwi i inne kosmetyczne sprawy, ale może powinnam isc bo samej mi się teraz nie chce i wyglądam jak siedem nieszczęść .
A do porodu maluje ( jak mi się uda ) tylko stopy. Ręce albo bezbarwnym albo wcale, bo prtkzecież nie wolno.

Raz do mnie zadzwoniła kobitka umówić się na pazury żelowe plus hybryda bo niedługo rodzi i chce ładnie wyglądać. O zgrozo. Odradziłam jej bo cóż mi zostało. Ale pomysł miała niezły hehe
Ja brwi nie robie bo robie sobie krzywo.
Paznokci hybryd tez nie robie w domu bo nie umiem.Ogolnie anty jestem w takich sprawach.Jak bedzie blizej zapytam poloznej w szpitalu na jakims ktg bede wtedy wiedziec co i jak.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jagi, trzymam kciuki i pamiętaj, że to tylko statystyka i naprawdę niewiele wnosi. Najważniejsze jest usg prenatalne, które u Ciebie wyszło idealnie[emoji4]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki[emoji173]Ale wiesz ja juz wiekowa jestem i te 3 poronienia caly czas glowie siedzą.Jesli sie okaze na 100%ze to dziewczynka to moze w tym cos jest ze z chlopcami mi nie wychodzilo?Bo jedna zdrowa w domu juz mam:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, usg genetyczne miałyscir robione przez brzuszek, czy dowcipnie?
Pytam, bo moj gin nie jest za tym aby moj Ł był przy usg dowcipnych, a ja tam bardzo bym chciała, żeby zobaczył już dzidziulka "na żywo", a nie tylko na zdjęciach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przez brzuch.W pn na wizycie u gina tez przez brzuch.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mało wiem o tym teście pappa, skoro to tylko statystyka to po co to robic ? statystyka to nic innego jak matematyka i nie wiele musi mieć wspólnego z rzeczywistoscia a widze ze nerwow przy tym teście sporo
Ja tez tak myslalam ale jak obejrzalam film na yt mamaginekolog troche zmienilam zdanie.Naklada tam dane matki,dziecka i papp-a i koryguje wtedy wynik.A najpierw tylko matki i dziecka.
Zrobilam bo prenatalne tylko z tym robili.Nie mialam wyjscia.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przy porodzie tylko nie wolno mieć pomalowanych, ani żelu ani hybrydy ze względu że podczas niedotlenienia organizmu paznokcie sinieją i łatwiej jest zauważyć niedotlenienie. No i teraz kwestia ze nie wiadomo kiedy będzie poród. Czy w 41 tyg czy 37 :p A tak to w trakcie ciąży smialo można hybryde robic, nic nie szkodzi dziecku .
 
A ja znowu plamie :-( wprawdzie na brązowo, ogólnie nie jestem zadowolona z tego szpitala, cała noc bolała mnie strasznie głowa, poszłam do położnych i nic mi nie dały, bo nie miały, apapu nie miały :-( koleżanka z pokoju mi dała, zrobiłam sobie kompres z ręcznika zimnego i usnelam, ale głowa myślałam że pęknie, rano znowu mega ból, zmierzyli ciśnienie 140/90, oczywiście nie dali mi nic, znowu wzięłam jeden apap i teraz przeszło, ale zaczęło się znów plamienie, położna każe leżeć, mówi że jak brązowe to się Oczyszcza, a ja przecież tylko leżę :-( nic innego nie robię, wrrr

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chcialam tylko podzielic sie swoja opinia na temat pappy i statystyki. Duzo tu komentarzy, ze to tylko statystyka i bez sensu. Ja pracuje w badaniach klinicznych, przy nowych lekach.. I chcialam Wam powiedziec, ze wszystko czym i jak nas lecza powstaje w oparciu o statystyke. To jest jedyny sposob wnioskowania przyjety przez nauke.. Wiec skoro taki test istnieje i jest praktykowany, to bublem raczej nie jest. Nie nalezy go traktowac jako wyrocznie, ale wskazanie do dalszej diagnostyki. Ja zrobie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój mąż był przy usg do pochwowym ;) siedział grzecznie na krzeselku i na monitorze oglądał dzidzię . Nie zaglądał ;) chyba ja byłam bardziej zawstydzona niż on. Dziwię się , że ginekolog ma z tym jakiś problem ? Pierwszy raz się z tym spotykam.
A dlaczego usg prenatalne chce Ci robić dopochwowo a nie przez brzuch ? Ja miałam prenatalne w środku tylko dlatego , że młody nie dawał się zmierzyć przez brzuch. Koniec końców tam reż nie dał się zmierzyć i miałam robione badania specjalne w 16tc

Ja mialam prenatalne przez brzuch, ale mialam tez badanie ginekologiczne i moj maz byl przy mnie caly czas. Moj gin uważa to za cos calkowicie naturalnego i zawsze zaprasza męża od razu do gabinetu.
Mi tylko przed wizytami na NFZ mierzą. Gin prywatny ani nie wazy, ani nie mierzy nic. Miałam ostatnio 155/108 i dostałam skierowanie do kardiologa właśnie
Mi na kazdej wizycie mierza i zawsze chwala moje ciśnienie 120/80 mimo ze zawsze mam niskie, nawet poniżej 100 [emoji39] nie wiem dlaczego zawsze u gina mam wyzsze...

 
Do góry