reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Blondie gratulacje


Dziewczyny swedzi mnie brzuch.Na cholestaze ciazowa za wczas.Czy to moze byc od tych zastrzykow?Co dzien smaruje 2 x.Czyzby mi balsam nie sluzyl?Znaczy ze skora przesuszona?Nie chce nabawic sie rozstepow a nie ukrywam ze dbam o te wrazliwe partie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie też swędzi. Myślę, że rośnie i dlatego. Trzymam kciuki za wyniki

Witam wszystkie dziewczyny:-) ja się dzisiaj porzadnie wyspałam i mi jakoś lepiej:-)
Gosman bardzo mnie dziwi podejście nauczycielki Twojego syna, ja w zeszłym roku robiłam podyplomowe przygotowanie pedagogiczne i powiem Ci, że u na mieliśmy strasznie dużo zajęć właśnie o problemach z nauką czyli dysleksja, dysortografia. Wszyscy wykładowcy też zwracali uwagę, że do wszystkich należy podchodzić indywidualnie. To była tylko podyplomowe więc myślę, że na normalnych studiach powinno być tego jeszcze więcej. Ale to już chyba też zależy kto jakim jest człowiekiem, zresztą to w każdym zawodzie się liczy.

Mnie strasznie rozczarowała. Jak prosiłam ją, żeby co jakiś czas podeszła do niego i sprawdziła czy pisze to powiedziała mi że ma 19 uczniów w klasie, a nie jego jednego. Zero indywidualnego podejścia. Najbardziej jednak tym mnie rozczarowała, że próbuje dziecku pomóc, szukam sposobu, jakiejś rady, a ona to blokuje. Jej zdaniem wystarczy, że z dzieckiem posiedze i będzie dużo pisał. Tylko, że wraca ze szkoły o 13 siedzimy nad lekcjami, później ćwiczy pisanie. O 17.30 jest przerwa i nieraz jeszcze od 18.30 się uczymy lub coś ćwiczymy. No to ile to dziecko może? Inne mamy narzekają, że jest dużo zadane. No jest, ale dajemy radę tylko z pisaniem poprawnie jest tragedia. Jej argument przeciw dysleksji jest taki, że nie znają reguł ortograficznych. No to po co w takim razie robić dyktanda skoro nie mają podstaw by poprawnie pisać?


Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi lekarz powiedzial ze depilacja woskiem a jego zona jest dermatologiem+medycyna estetyczna ze w pozniejszym etapie ciazy wosk i delikatny bol moze wywolac skurcze macicy.Jutro do niej ide wiec dopytam raz jeszcze.Dopytam tez o inne metody.Moze cos zaproponuje:)
Ja mam problem z kremami.Kazdy mega podraznia.Tylko maszynka ale to tylko 2 dni:(


No maszynka to tragedia, nie mam jakiś grubych i gestych włosów ale żeby mieć gładko musiała bym golić się codziennie. W wakacje to nieuniknione, ale teraz to ja mam wakacje i tak co 3 dni to robie :p I te podrażnienia po mnie irytują mimo że używam dobrych maszynek do tego często zmieniam . Teraz wyczytałam o nie wosku tylko o paście cukrowej . Po 1 bez chemii , o wiele łatwiej się nakłada no i nie idzie się poparzyć bo robi się to na wpół zimno. A i cena na allegro 10zł plus przesyłka, chyba zamówie i wypróbuje.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No maszynka to tragedia, nie mam jakiś grubych i gestych włosów ale żeby mieć gładko musiała bym golić się codziennie. W wakacje to nieuniknione, ale teraz to ja mam wakacje i tak co 3 dni to robie :p I te podrażnienia po mnie irytują mimo że używam dobrych maszynek do tego często zmieniam . Teraz wyczytałam o nie wosku tylko o paście cukrowej . Po 1 bez chemii , o wiele łatwiej się nakłada no i nie idzie się poparzyć bo robi się to na wpół zimno. A i cena na allegro 10zł plus przesyłka, chyba zamówie i wypróbuje.
 
Cześć!
Siedzę sobie na kanapie i postanowiłam coś skrobnąć tutaj :)
U nas dobre jak na razie. Nic mi się nie chce robić. Mam kilka rzeczy do zrobienia ale mi się nie chce straszliwie, więc siedzę i siedzę. Na obiad wymarzona od wczoraj ogórkowa :)
Czekam na USG w piątek a tu dopiero środa...

Pozdrowionka.
 
Dziewczyny czy wy tez takie zestresowane idziecie do ginekologa na wizyte.Ja zawsze niskie cisnienie.Ostatnio mi mierzy i mowi ooooooo a co to? a ja co niskie???No 140/95
I chyba mnie tej stres tak dobija.Jak wychodze jest ok ale najpierw chce zejsc w poczekalni.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny rozumiem ze do porodu pazurki krotko i ewentualnie french czy tylko lakier bezbarwny ?Czy wogole nic?Nie ukrywam ze teraz chodze do fryzjera regularnie,pazury to samo.Przed porodem tez planuje fryzjer,stopy,brwi i inne owlosienie by czuc sie komfortowo zwlaszcza po porodzie:)Bo pozniej moze byc trudno sie wyrwac do fryzjera nawet na 3 h na poczatku.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja póki co z braku siły to mam 3 tygodniową hybryde na palcach, a do kosmetyczki nie chodze bo sama robie. Tak samo brwi i inne kosmetyczne sprawy, ale może powinnam isc bo samej mi się teraz nie chce i wyglądam jak siedem nieszczęść .
A do porodu maluje ( jak mi się uda ) tylko stopy. Ręce albo bezbarwnym albo wcale, bo prtkzecież nie wolno.

Raz do mnie zadzwoniła kobitka umówić się na pazury żelowe plus hybryda bo niedługo rodzi i chce ładnie wyglądać. O zgrozo. Odradziłam jej bo cóż mi zostało. Ale pomysł miała niezły hehe
 
Maz pojechal mi po wyniki papp-y.Czy ktoras mama ma juz swoje wyniki?Jak bede miala wyniki podziele sie z Wami.Ale sie boję ....

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jagi, trzymam kciuki i pamiętaj, że to tylko statystyka i naprawdę niewiele wnosi. Najważniejsze jest usg prenatalne, które u Ciebie wyszło idealnie[emoji4]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, usg genetyczne miałyscir robione przez brzuszek, czy dowcipnie?
Pytam, bo moj gin nie jest za tym aby moj Ł był przy usg dowcipnych, a ja tam bardzo bym chciała, żeby zobaczył już dzidziulka "na żywo", a nie tylko na zdjęciach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry