reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

mało wiem o tym teście pappa, skoro to tylko statystyka to po co to robic ? statystyka to nic innego jak matematyka i nie wiele musi mieć wspólnego z rzeczywistoscia a widze ze nerwow przy tym teście sporo
 
reklama
Dziewczyny, usg genetyczne miałyscir robione przez brzuszek, czy dowcipnie?
Pytam, bo moj gin nie jest za tym aby moj Ł był przy usg dowcipnych, a ja tam bardzo bym chciała, żeby zobaczył już dzidziulka "na żywo", a nie tylko na zdjęciach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Genetyczne przez brzuch i od tego momentu tylko przez brzuch, bo dzidzia jest już wieksza :-)

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mało wiem o tym teście pappa, skoro to tylko statystyka to po co to robic ? statystyka to nic innego jak matematyka i nie wiele musi mieć wspólnego z rzeczywistoscia a widze ze nerwow przy tym teście sporo
I tak jest właśnie z tym testem. Rzadko kiedy wskazuje rzeczywistość.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, usg genetyczne miałyscir robione przez brzuszek, czy dowcipnie?
Pytam, bo moj gin nie jest za tym aby moj Ł był przy usg dowcipnych, a ja tam bardzo bym chciała, żeby zobaczył już dzidziulka "na żywo", a nie tylko na zdjęciach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój mąż był przy usg do pochwowym ;) siedział grzecznie na krzeselku i na monitorze oglądał dzidzię . Nie zaglądał ;) chyba ja byłam bardziej zawstydzona niż on. Dziwię się , że ginekolog ma z tym jakiś problem ? Pierwszy raz się z tym spotykam.
A dlaczego usg prenatalne chce Ci robić dopochwowo a nie przez brzuch ? Ja miałam prenatalne w środku tylko dlatego , że młody nie dawał się zmierzyć przez brzuch. Koniec końców tam reż nie dał się zmierzyć i miałam robione badania specjalne w 16tc
 
Arya na pierwszym usg razem z polozna powiedzieli, ze jest to krępujące i dopiero jak będzie przez brzuch to chłopak wejdzie.
Do lekarza nic nie mam, jestem bardzi zadowolona, że go wybrałam.
Ale widze jak mojemu Ł jest przykro, że nie może wejsc i zobaczyć.
Jutro musze przekonać lekarza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe ja tego nie rozumiem, co w tym krepującego. Mąż więcej razy tam zaglądał niż lekarz. Chyba że boją się że trafią na furiata który będzie zazdrosny o to że lekarz tam cos wkłada :D
 
Przez całą ciążę nie można malować paznokci na zadwn kolor? Czy pod koniec? Siedziały obok mnie w poczekalni 4 panie i właśnie rzuciło mi się w oczy, że 3 miały hybrydy. A ja przestałam sobie robic, bo się bałam, że zaszkodze. Z drugiej strony mam niedlugo imprezę, a paznokcie w ciąży wyjątkowo mocne i dlugie, to bym sobie zrobiła pazurki.

Ps. Wróciłam z echa. Wszystko ok, tylko mam za szybką akcje serca, ale zawsze miałam. Jutro idę z opisem badania do kardiologa. :)
 
Dziewczyny czy wy tez takie zestresowane idziecie do ginekologa na wizyte.Ja zawsze niskie cisnienie.Ostatnio mi mierzy i mowi ooooooo a co to? a ja co niskie???No 140/95
I chyba mnie tej stres tak dobija.Jak wychodze jest ok ale najpierw chce zejsc w poczekalni.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi tylko przed wizytami na NFZ mierzą. Gin prywatny ani nie wazy, ani nie mierzy nic. Miałam ostatnio 155/108 i dostałam skierowanie do kardiologa właśnie
 
Ja miałam w zeszłym tygodniu przez pochwe. W poprzedniej ciąży też miałam genetyczne tak. Ale mojemu ginowi mąż nie przeszkadza. Mnie też to już nie krępuje, chociaż na czas badania na samolocie mąż ląduje dla mojego komfortu w łazience :-).
Gosam, ja też mam dyslekcje i pamiętam, że żadne ćwiczenie pisania nic nie pomagało. Mogłam napisać całą stronę jednego wyrazu, a potem i tak nie wiedzieć jak to się pisze. To co mi pomogło to wymyślanie rysunków z trudnym wyrazem, który akcentował jak go się pisze ( np. Alkohol i z tego h i jego odbicia w lustrze butelka). Na pocieszenie: skończyłam bardzo dobre studia i zrobiłam doktorat. Da się.
Znajomość reguł też pomaga sobie radzić. Niektórzy po prostu wiedzą jak coś się pisze, wystarczy że raz zobaczą gdzieś. Dyslektyk każdego wyrazu musi się świadomie nauczyć i pisząc każdy zastanowić się, więc reguła pomaga szybciej podjąć decyzję jak co napisać.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przez całą ciążę nie można malować paznokci na zadwn kolor? Czy pod koniec? Siedziały obok mnie w poczekalni 4 panie i właśnie rzuciło mi się w oczy, że 3 miały hybrydy. A ja przestałam sobie robic, bo się bałam, że zaszkodze. Z drugiej strony mam niedlugo imprezę, a paznokcie w ciąży wyjątkowo mocne i dlugie, to bym sobie zrobiła pazurki.

Ps. Wróciłam z echa. Wszystko ok, tylko mam za szybką akcje serca, ale zawsze miałam. Jutro idę z opisem badania do kardiologa. :)
Na porodowke podobno nie bo po paznokciach cos widac jesli sa jakies zmiany.Ale jak na to patrza szpitale to kazdy pewnie indywudualnie:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry