reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mam wyniki.
Trisomia 21 ryz.podstawowe 1:247 ryzyko skorygowane 1:4448
Trisomia 18 ryz.podstawowe 1:2917 skorygowane 1:20 000
Trisomia 13 ryzyko podst 1:6868 ryzyko skorygowane 1:6770
Maz pytal czy lekarz ma jakies zastrzezenia i powiedzieli ze nie.
Wolne b-hcg 23.90 iu/l odpowiada 0,710 MoM
Papp-a 1,393 iU/l odpowiada 0,612 Mom
Po papp-ie ryzyko skorygowane wyszlo mi duzo lepiej niz po samym usg wiec jestem dobrej mysli.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
W innych okolicznosciach przyrody sugerowalabym szampana :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam wyniki.
Trisomia 21 ryz.podstawowe 1:247 ryzyko skorygowane 1:4448
Trisomia 18 ryz.podstawowe 1:2917 skorygowane 1:20 000
Trisomia 13 ryzyko podst 1:6868 ryzyko skorygowane 1:6770
Maz pytal czy lekarz ma jakies zastrzezenia i powiedzieli ze nie.
Wolne b-hcg 23.90 iu/l odpowiada 0,710 MoM
Papp-a 1,393 iU/l odpowiada 0,612 Mom
Po papp-ie ryzyko skorygowane wyszlo mi duzo lepiej niz po samym usg wiec jestem dobrej mysli.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Super [emoji4]

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja nie mam odwagi zadzwonic do mojego gina spytac o wyniki pappy, co prawda powiedzial ze jak beda zle to sam zadzwoni wiec mam nadzieje ze jest wszystko oki[emoji4]

 
Ja tez nie mialam dlatego wyslalam meza.Ale widze ze sa fora gdzie dziewczyny maja np trisomia 21 1:10 000 lub nawet wyzej wiec te moje 1:4448 to słabo chyba.Sama nie wiem..

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mój gin jakoś dziwny jest skoro tylko ja miałam genetyczne dowcipne. I kazał mi iść do kibla i zawsze, zawsze przychodzić na usg z pustym pęcherzem, nawet jak już będzie przez brzuch.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w pierwszej ciąży genetyczne też miałam dowcipne, to zależy od praktyki lekarza. A teraz jeszcze nie wiem jak ten robi.
 
Wiesz, nadal jest to szansa jedna na cztery i pół tysiąca :-).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Rocznie rodzi sie chyba 370 tys.Jak to podzielilam na msc i dni to mi wyszlo 1 tys dziennie.Wiec te moje 4500 w porownaniu w liczba urodzen to dupa...
Ja w pierwszej ciąży genetyczne też miałam dowcipne, to zależy od praktyki lekarza. A teraz jeszcze nie wiem jak ten robi.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry