reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny, na kiedy zapisujecie się do lekarza? Ja zrobiłam testy i betę w środę. Wychodzi 5-6 tydzień. Chciałabym iść do gina jak już coś będzie widać i nie chodzić co tydzień. Zastanawiam się na kiedy się umówić.
Ja wybieram się dzisiaj. Mam wizytę o 14 i już brzuch mnie boli z nerwów. Kończę właśnie 6tc i bardzo chciałabym już zobaczyć serduszko, szczególnie, że moja Pani doktor idzie na urlop i pewnie na kolejną wizytę poczekam z 2-3 tygodnie.


 
Właśnie przeczytałam że aż 1/4 kobiet w ciąży doświadcza płomienia we wczesnym stadium ciąży. I nie oznacza to nic złego :)
 
Jesteś w domu czy w pracy? Odpoczywaj ile się da. Jeśli to możliwe, to połóż się. Trzymam kciuki.


W pracy :( To bylaby moja druga stracona ciaza w tym roku...Az sie boje myslec...
Ja wybieram się dzisiaj. Mam wizytę o 14 i już brzuch mnie boli z nerwów. Kończę właśnie 6tc i bardzo chciałabym już zobaczyć serduszko, szczególnie, że moja Pani doktor idzie na urlop i pewnie na kolejną wizytę poczekam z 2-3 tygodnie.




Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry