reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

mi sie wydaje, ze nie ma co przekladac wzrostu w zyciu plodowym i potem :)
skoro gin mowi, ze ok to na pewno tak jest :)

Blondie ja bole miewam podobne co jakis czas, glownie po sprzataniu albo jak duzo leze. przyczyne co prawda znam - ucisk krazkow (?)/dyskow (?) miedzykregowych na nerw.
Mi pomaga po prostu poruszanie sie. ale fizjoterapeuta to na pewno swieetny pomysl :)
No ja wiem, że mam lordoze. Ale u nas są tacy lekarze, że lepiej się nie leczyc :D jak miałam złamane żebra to dopiero 3 lelarz to zauważył, po kilku latach, pozostali dwaj mówili, ze nic mi nie jest i sciemniaam. I z bólem kręgosłupa to samo.

Jutro idę na USG z NFZ i na echo serca! Pojutrze mam wizytę u kardiologa
 
reklama
Dziewczynki, melduje się ze szpitala :-( rano zauważyłam krew w sluzie, pojechałam na izbę i potraktowali mnie okropnie, że to nie poradnia, że mam się przyjąć do szpitala, a ja sama, Maz za granicą, synek ze mną, koleżanka z pracy ze mną przyjechała. Pojechałam do domu, spakowalam się i przyjęli mnie, na szczęście serduszko bije, ale muszę leżeć

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, melduje się ze szpitala :-( rano zauważyłam krew w sluzie, pojechałam na izbę i potraktowali mnie okropnie, że to nie poradnia, że mam się przyjąć do szpitala, a ja sama, Maz za granicą, synek ze mną, koleżanka z pracy ze mną przyjechała. Pojechałam do domu, spakowalam się i przyjęli mnie, na szczęście serduszko bije, ale muszę leżeć

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrówka życzę. Dobrze, że z dzidzią ok. To najważniejsze. Odpoczywaj a mąż będzie musiał przejąć obowiązki. I będzie dobrze!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mayllach- będziesz teraz pod obserwacją, będzie dobrze, zobaczysz :)

Jagi- współczuje wirusówki. Pij dużo, nawadniaj się. Możesz sobie ugotować ryżu albo marchwianki. Będzie dobrze. Wymiotujesz jeszcze?

Dobra :) Jestem po badaniu usg. Było cudownie haha. Mały człowiek był rozbrykany bardzo, trudno było zrobić pomiary, no ale w końcu się udało. Z najważniejszych to NT 1,2 więc gitara :) Termin z usg to 6 maja. Dziecko ma 6 cm. Słyszałam serducho. Płci lekarz nie widział, albo nie chciał strzelać, zresztą nie dziwie się, że nie widział bo maluch skakał jak szalony :) Piękne ma nóżki i rączki, ssało kciuka, no cudownie po prostu:) Fotka w odpowiednim dziale zaraz się pojawi. I'm happy :)
 
mayllach- będziesz teraz pod obserwacją, będzie dobrze, zobaczysz :)

Jagi- współczuje wirusówki. Pij dużo, nawadniaj się. Możesz sobie ugotować ryżu albo marchwianki. Będzie dobrze. Wymiotujesz jeszcze?

Dobra :) Jestem po badaniu usg. Było cudownie haha. Mały człowiek był rozbrykany bardzo, trudno było zrobić pomiary, no ale w końcu się udało. Z najważniejszych to NT 1,2 więc gitara :) Termin z usg to 6 maja. Dziecko ma 6 cm. Słyszałam serducho. Płci lekarz nie widział, albo nie chciał strzelać, zresztą nie dziwie się, że nie widział bo maluch skakał jak szalony :) Piękne ma nóżki i rączki, ssało kciuka, no cudownie po prostu:) Fotka w odpowiednim dziale zaraz się pojawi. I'm happy :)
Super wieści! To musiał być cudowny widok.
Ja następne takie badanie dopiero w grudniu - połówkowe.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dadzi gratuluje i zazdroszczę [emoji6] ja dziś też mam wizytę o 17. Ale jeszcze nie będę miała genetycznego bo to dopiero 9t6d. Mam nadzieję zobaczyć maluszka choć na chwilkę [emoji5]
 
Witam wszystkie w ten pochmurny poranek :-) wczoraj czytałam o waszych problemach ze snem i chyba się zaraziłam, dzisiaj do 2 w nocy spać nie mogłam i tylko kręciłam się z boku na bok. Zazdroszczę oczywiście wszystkim dziewczynom pięknych widoków na usg, ja dopiero 4 listopada będę miała wizytę i się dowiem czy wszystko ok.
Mayllach- trzymam kciuki aby krwawienie ustalo i było wszystko ok, teraz łez i odpoczywaj:-)
 
blondie- pytałam o ten ból w okolicy pępka, powiedział, że to na pewno nie chodzi o dziecko, bo dziecko jest niżej. Że to mięśnie gładkie i aby dietę wzbogacić w magnez. Więc to nic poważnego.
 
Dziewczynki, melduje się ze szpitala :-( rano zauważyłam krew w sluzie, pojechałam na izbę i potraktowali mnie okropnie, że to nie poradnia, że mam się przyjąć do szpitala, a ja sama, Maz za granicą, synek ze mną, koleżanka z pracy ze mną przyjechała. Pojechałam do domu, spakowalam się i przyjęli mnie, na szczęście serduszko bije, ale muszę leżeć

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki, aby wszystko było ok! Najważniejsze, ze teraz jestes pod opieka lekarzy. Trzymaj sie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję dziewczynki kochane. Jak jechałam do szpitala to oczywiście czarne myśli w głowie, ale mam nadzieję że będzie wszystko dobrze [emoji106]
Dadzi, super ze z dzidzia wszystko dobrze i że tak pięknie fikala :-)
Mi lekarka nic nie pokazała, tylko bicie serduszka na moment puściła i wszystko, w ogóle wredna baba taka, że szok [emoji44]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry