reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

pauli ne moje w piatek mialo wlasnie 10wd1 wedlug usg i wlasnie 3,5cm, ale witaminy chyba wplywu nie maja, bo je biore :)

pocieszylas mnie z tym usg, za 2 tygodnie mam prenatalne, wtedy bym chyba wolala, zeby lezal spokojnie, ale zeby chociaz na koniec machnelo raczka :)
 
reklama
Jagi zdrowka :)
Do lekarza bym nie szla, ale to raczej by nie zarazic innych, bo ten niewiadomo, kogo w poczekalni zastaniesz. W sumie styczniowka wszystko Ci napisala, a zawsze w razie watpliwosci masz telefon do swojego lekarza-internisty?

Wroce jeszcze na moment do tematu ubran. Pisalyscie np o sklepie happy mum, u mnie jest dostepny stacjonarnie, wiec zaczelam od obejrzenia oferty w necie. Jak z nas zdzieraja:szok: drogo moim zdaniem:szok:
Przyhkladowo leginsy za ponad stowe, a tunika, ktora w sumie d nie urywa za ponad 250:realmad:

I ciezka rozkmine mam... piszecie tu, ze Wasze malenstwa fikaja na usg. Ja do tej pory mialam usg 3 razy, kiedy juz czlowieczek byl widoczny i za kazdym razem lezy plackiem , czy to w godzinach porannych, czy wieczornych. Martwi mnie to troche:oo:
Ja bym sobie zyczyla date 07.05, nasza pierwsza rocznica slubu bedzie, byloby milo, ale chyba nierealne , ja raczej pozna majowka bede :) ale nie ma co narzekac :)
Sandy to zależy od sprzętu usg. Ja też myślałam, że moje sobie leży, ale one takie spokojne to ruszyło rączkami to nóżkami. Jakiś mega wariacji nie wyczynia[emoji12] To co robiło to pani dr mi tlumaczyła, bo ja zbyt wiele z monitora zaobserwować nie mogłam. A zaczynają fikołki ok. 9 tygodnia dopiero.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My póki co nie po pierwsze jak już to chce czekać do maja a po drugie mąż na dzień dzisiejszy już nie chce więc mu powiedziałam że jeżeli jest pewny to ma iść na zabieg wazektomii bo ja sobie nie wierzę ;)
Hehe dobre;) ja chce zaczac najwczesniej jak tylko sie da.. Najgorsze jest to ze przed ciaza umialam obserwować swij cykl, wiedzialam kiedy plodne itp a teraz po poronieniu to ja juz nie wiem czy sie odnajde:/ ty raz poronilas?
 
asia669 na 3 roznych aparatach mialam i na kazdym cisza i spokoj :p

beatajak13 powodzenia :)
a z mysla o zdrowiu malebstwa postaraj sie nie stresowac :) choc wieeeem latwo sie mowi, za 2 tygodnie bede Wam zrzedzic :/
 
Hej :) moje maleństwo ma 7cm w 12t1d. Jutro prenatalne to coś więcej będę wiedziała.. już zaczynam się stresować.

Córka też była duża więc może tak mam ;)
Wiesz urodzić może się mała a potem wystrzeli.
Ze mną rodziła dziewczyna nie duża mi może do ramienia sięgała ja mam 170, dziewczynka 3 kg nie miała moja przy niej 3340 to była pulpet:p Zaczęła moją przeganiać jako miała ok 7 miesięcy, dzis moja ma 7 lat i 131 cm i podobno jest wysoka... Iga jest 8 godzin młodsza od mojej i dziś ma 152 cm... Nie wiem czy jest niższa od mamy o 10 cm tylko ojciec wysoki był sporo wyższy od mojego męża a ma 188 cm
 
Wiesz urodzić może się mała a potem wystrzeli.
Ze mną rodziła dziewczyna nie duża mi może do ramienia sięgała ja mam 170, dziewczynka 3 kg nie miała moja przy niej 3340 to była pulpet:p Zaczęła moją przeganiać jako miała ok 7 miesięcy, dzis moja ma 7 lat i 131 cm i podobno jest wysoka... Iga jest 8 godzin młodsza od mojej i dziś ma 152 cm... Nie wiem czy jest niższa od mamy o 10 cm tylko ojciec wysoki był sporo wyższy od mojego męża a ma 188 cm

Zgadzam się z Tobą :) tylko to tak cieszy jak idziesz ma badania i widzisz, że maleństwo fajnie się rozwija i rośnie

Pierwsza córka miała 4130g i 59 cm. Później przystopowała z przybieraniem na wadze i w cm na szczęście. Teraz ma 8 lat i jest średniego wzrostu ok. 133. Także w porównaniu do mojej to Twoja córunia jest wysoka :)
 
reklama
Do góry