reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

tak, Madalińskiego ładny ale słyszałam złe opinie. Św. Zofia bardzo popularna. Ja przytyłam 4 kilo ale jakoś bardzo tego nie widzę po sobie jeszcze.Cycki urosły i brzuch, no i może tyłek. Ale przy mojej wadze 52 kg jak ważę teraz 56 to nawet korzystniej wyglądam. Nie ma tragedii. W poprzednich ciążach przytyłam ok 16 kg.
Ja zaraz wyjme zjecia z pierwszej ciazy i sobie porownam.Mam wypis z szpitala z 1 ciazy wiec zerkne na wage koncowa by mnie tylko szlag nie trafil:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
tak, Madalińskiego ładny ale słyszałam złe opinie. Św. Zofia bardzo popularna. Ja przytyłam 4 kilo ale jakoś bardzo tego nie widzę po sobie jeszcze.Cycki urosły i brzuch, no i może tyłek. Ale przy mojej wadze 52 kg jak ważę teraz 56 to nawet korzystniej wyglądam. Nie ma tragedii. W poprzednich ciążach przytyłam ok 16 kg.

Zofia popularna i z parciem na naturę i dlatego nie chciałam tam iść w poprzedniej ciąży.
Ale teraz najbardziej mi zależy na znajomym lekarzu, bo na tym się przyjechałam na Madalińskiego. leżałam tam tydzień na patologii i było ok. Warunki lepsze niż w większości hoteli, w których byłam. Dopiero poród mnie zraził do tego szpitala.
Innych nie będę szukać, bo nie znam nikogo w nich i nie byłam.
Może uda się umówić na cc z moim lekarzem i będzie ok. Zobaczymy. Do porodu jeszcze daleka droga.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zofia popularna i z parciem na naturę i dlatego nie chciałam tam iść w poprzedniej ciąży.
Ale teraz najbardziej mi zależy na znajomym lekarzu, bo na tym się przyjechałam na Madalińskiego. leżałam tam tydzień na patologii i było ok. Warunki lepsze niż w większości hoteli, w których byłam. Dopiero poród mnie zraził do tego szpitala.
Innych nie będę szukać, bo nie znam nikogo w nich i nie byłam.
Może uda się umówić na cc z moim lekarzem i będzie ok. Zobaczymy. Do porodu jeszcze daleka droga.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A można wiedzieć u kogo prowadzisz ciążę?

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no właśnie, z praciem na naturę. Koleżanka rodziła tam syna, 21 godzin, zwlekali z cc, mały urodził się w nie najlepszym stanie, jakieś miał krwiaka na głowie, koleżanka złapała jakąś infekcje i byli w szpitalu 2 tygodnie. Co chwila przenosili ją z sali do sali. Ona mówiła, że była średnio zadowolona. Ale to było 9 lat temu. Dla mnie z opowieści św Zofia przereklamowana, może i ładnie ale to nie jest najważniejsze.
 
Chciałbym na chwilę powrócić do tematu amino, żeby dodać dziewczynom otuchy. Wczoraj była u mnie koleżanka, która miała amino że starszą córką. Mówiła, że strach przed badaniem ogromny. Nic nie bolało, raczej mało przyjemne niż bolesne. Bardziej bała się o chore dziecko niż swój ból. Po badaniu, wszystko wporzadku. Dobrze się czuła. Wynik kilka dni. Hanka ma dziś prawie 4 lata. Mówi w 2 językach i jest zdrowym dzieckiem.
Coś optymistycznego z pierwszej ręki :)
Wszystko będzie dobrze :)
 
bardzo dobrze :) trzeba myśleć POZYTYWNIE, nie zadręczać się jak NIC się nie dzieje :)

Wysłałam męża po pizze, tak mnie naszło :)
 
A można wiedzieć u kogo prowadzisz ciążę?

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Paweł Palacz.
Cudowny facet. Młody i taki, któremu jeszcze się chce, a nie działa rutynowo.
Przesympatyczny, ale też zaangażowany.
Potrafi do mnie zadzwonić, gdy umówimy się na telefon, a ja zapomnę zadzwonić.
Z tego co czytałam w opiniach na znanym.lekarzu, to nie tylko ja mam takie zdanie o nim.




Dadzi,

Mnie na Madalińskiego wzięli na cc po 18 h lania we mnie oxytocyny i przy braku jakiejkolwiek reakcji organizmu.
Potem się okazało, że syn był tak duży, że fizycznie nie było szans, żeby mi wszedł w kanał rodny. Do samego końca nie miałam żadnego rozwarcia, a i tak chcieli mnie dalej męczyć... Dopiero ordynator na obchodzie stwierdził, że koniec i będzie cc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pauli ne a ten urlop mezowy jest pozniej na sztywno niezmienialny? Nie moze zastrzec, ze jakby co to mala obsuwa w jedna albo druga strone bedzie?
U mnie w robocie tez sie planuje chyba jakos teraz urlopy na przyszly rok, ale pozniej wiadomo, ze zawsze cos moze sie wydarzyc. Poza tym marzec chyba nie jest az tak bardzo chodliwym terminem na urlop, wiec moze nie bedzie tak zle :)?

Przejrzalam sobie olxa i w sumie jak za 100 mam kupic uzywana kurtke, ktora nie do konca mi sie podoba to chyba jednak we wlasnym zakresie bede czegos nowego szukac :)

Wlasnie, jak zapatrujecie sie na oplacenie poloznej? Kolezanka bardzo namawia mnie na polozna, ona tez brala, ja podchodze do tego sceptycznie, bo co ona moze zaoferowac? Ale moze warto? Macie doswiadczenie w temacie?

I z ciekawosci - jest tu moze ktoras na diecie bezglutenowej?
 
reklama
Pauli ne a ten urlop mezowy jest pozniej na sztywno niezmienialny? Nie moze zastrzec, ze jakby co to mala obsuwa w jedna albo druga strone bedzie?
U mnie w robocie tez sie planuje chyba jakos teraz urlopy na przyszly rok, ale pozniej wiadomo, ze zawsze cos moze sie wydarzyc. Poza tym marzec chyba nie jest az tak bardzo chodliwym terminem na urlop, wiec moze nie bedzie tak zle :)?

Przejrzalam sobie olxa i w sumie jak za 100 mam kupic uzywana kurtke, ktora nie do konca mi sie podoba to chyba jednak we wlasnym zakresie bede czegos nowego szukac :)

Wlasnie, jak zapatrujecie sie na oplacenie poloznej? Kolezanka bardzo namawia mnie na polozna, ona tez brala, ja podchodze do tego sceptycznie, bo co ona moze zaoferowac? Ale moze warto? Macie doswiadczenie w temacie?

I z ciekawosci - jest tu moze ktoras na diecie bezglutenowej?
No wlasnie raczej niepewne, jak juz wezmie to moga sie nie zgodzic na zmiane... w tym problem. I nie wiemy nadal co wpisac...

 
Do góry