reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

no i są Warszawianki :)
co do szpitala to ja obie rodziłam w czerniakowskim i trzecie też tam urodzę, moim zdaniem opieka super, ale szpital nie jest po remoncie, jak to rjoanka ostatnio nazwała późny gierek ;)
Tam będę rodziła, bo znam go dobrze, nie będę nic kombinować. No i w miarę łatwo dojechać z ursynowa :)
A Wy jakie dzielnice?:)
Ja jestem z Woli i mimo że mam bliżej inne szpitale ( inflancka i św. Zofia) to też tam będę rodzić bo tam pracuje mój lekarz. Co więcej znam ten szpital, innych nie i nie życzę sobie ich poznawać. Tylko to jest szpital przy czerniakowskiej, im Orlowskiego, a nie szpital Czerniakowski :-).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No tak, Orłowskiego :) A jak się nazywa Twój lekarz?
Inflancka ponoć ok, ale ode mnie za daleko ;) Też nie chce poznawać innego szpitala, tam mi było ok. Bardzo troszczyli się o mnie przy porodzie i po nim, Martynka dwie dobry była pod opieką neonatologów, miała jakieś problemy z krwią, bardzo porządnie się nią zajęli, wszystko tłumaczyli, na prawdę super
 
Jagi, zdrowia dla córeczki :)

Mnie dzisiaj plecki bolą, ale już o wiele, wiele mniej. To chyba starość :D a tak serio, to też mam coś tam z kręgosłupem, chodzilam kiedys do ortopedy. A pozniejj jak u większości lekarzy, olałam temat. :)
Wczoraj szukałam tych poduszek do spania na allegro i tyle tego, że nie wiem jaka jest ok. Serio te poduszki dają radę? Jeśli ma mi pomoc w spaniu to inwestuje :D ach i próbuje się uczyć spać na lewym boku, ale ciężko, budzę się na prawym, albo na plecach. Zasypiam niby na lewym, ale troszkę na brzuchu, bo tak mi najlepiejm jak zasypiam na plecach to się duszę, brakuje mi po chwili tchu.
Kaszel gruzlika nie przdchodzi. Piję syrop handmade z miodu, przegotowanej wody i soku z cytryny, niby nieco lepiej.
 
Ja rozmawialam w piatek z ginem o podrozowaniu na drugi koniec Polski.
Dla mnie co prawda zakaz ze wzgledu na infekcje gardla od miesiaca, natomiast ogolnie to powiedzial, ze jesli nie ma krwawien itp to podroz z przerwami co 2-3 godziny na picie, jedzenie, sikanie i chodzenie jest ok :)
Ale w sumie marzec wydaje sie dosc pozno, nigdy nie wiadomo, czy mlode nie bedzie sie rwalo na swiat wczesniej :)

Jagi zdrowka dla malej ;)

Dziewczyny jaki macie plan z kurtka na zime?
Rozkminiam temat od paru dni, jak tu zrobic najbardziej ekonomicznie, ale kazdy pomysl wydaje sie slaaaaby
 
Ja rozmawialam w piatek z ginem o podrozowaniu na drugi koniec Polski.
Dla mnie co prawda zakaz ze wzgledu na infekcje gardla od miesiaca, natomiast ogolnie to powiedzial, ze jesli nie ma krwawien itp to podroz z przerwami co 2-3 godziny na picie, jedzenie, sikanie i chodzenie jest ok :)
Ale w sumie marzec wydaje sie dosc pozno, nigdy nie wiadomo, czy mlode nie bedzie sie rwalo na swiat wczesniej :)

Jagi zdrowka dla malej ;)

Dziewczyny jaki macie plan z kurtka na zime?
Rozkminiam temat od paru dni, jak tu zrobic najbardziej ekonomicznie, ale kazdy pomysl wydaje sie slaaaaby
Ja mam kożuch. Nie wiem czy są modne w tym roku, ale jest miejsce na brzuch

Jagi zdrowka dla małej

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
ja na razie mam kurtkę parkę i się w nią mieszczę, jak przestanę pomyślę o czymś innym, będę szukać aż znajdę, w czymś trzeba przejść tą zimę. Raczej typowo ciążowej nie będę kupowała. Muszę też wybrać się na zakupy, kupić ze dwie bluzki i jakieś spodnie. Ciekawe kiedy zus kasę przeleje. Normalnie wypłatę miałabym za tydzień.
 
Ja jestem z Woli i mimo że mam bliżej inne szpitale ( inflancka i św. Zofia) to też tam będę rodzić bo tam pracuje mój lekarz. Co więcej znam ten szpital, innych nie i nie życzę sobie ich poznawać. Tylko to jest szpital przy czerniakowskiej, im Orlowskiego, a nie szpital Czerniakowski :-).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja Mordor ;-) szpital- nie mam pojecia, ale moja prowadzaca pracuje na woli w instytucie matki i dziecka na woli.. Wiec moze tam? Jakies opinie?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem załamana :(( mam taaaaaki wielki biust (zaden cyckonosz juz nie pasuje) i brzuszek tez całkiem, całkiem jaak się najem i martwię się, że utyje jak swinia.
Jagi. Ta Twoja dieta ma zapewnić, że będziesz mniej przybierać na wadze? Mam też rozpinana od dietetyczki, ale to jak chciałam schudnąć i baba w ogóle nie życiowa. Pytała o moje nawyki jedzeniowe itp itd i dała mi takie przepisy, że pół dnia schodziło na robienie posiłków. Chyba tez poszukam dietetyka, ale na peewno innego niż wcześniej.
 
Blondie a od rana juz masz brzuszek czy wybija Ci dopiero po jedzeniu?

Mi juz malo miejsca w moim plaszczu, ale tylko wieczorami :p zastanawiam sie, czy jakiejs sportowej nie kupic, ale z drugiej strony, co z nia pozniej zrobic :/
Poza tym nie chce przez najblizsze 7 miesiecy chodzic w dresach, bluzie z kapturem i sportowej kurtce :D
Mnie tez zakupy czekaja, na piatkowa wizyte u gina zalozylam swoja najwieksza koszule, ledwo sie dopielam. Wiec na chwile obecna zostal mi rozpinany sweter i spodnie - lubie niski stan, wiec dzieki Bogu wszystkie pasuja ;)
 
reklama
Sandyy mam rano, ale mniejszy o wiele niż po obiedzie. Taki mało widoczny jest z rana. Ale mam wrażenie, że niedługo będę wyglądać jak klocek. Dobrze, że jestem wysoka, to jakoś wizualnie się gubi. Ale czuję się źle sama ze sobą. Zawsze bylam raczej szczupła, pozniej przytyłam, schudłam 10kg i teraz wydaje mi się, ze woda we mnie zalega jak glupia. Przed ciążą jak się czułam taka napompowana to brałam hydrominum i od razu było lżej. Teraz to taki blond balonik ze mnie. :(
 
Do góry