reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny czuję się fatalnie i zastanawiam się kiedy to w końcu przejedzie. Codziennie rano wymiotuję, wieczorem mam same torsje. Całymi dniami mi niedobrze i mam wrażenie, że mój żołądek płonie :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzisiaj po dobrych wieściach poszłam na spacer z psem 8 km. Nie uwierzycie jaka jestem zmęczona i padnieta! A jeszcze 1,5 msc temu przebiegniecie 10 km to był pryszcz... Szok jak sie wszystko w ciąży zmienia. Wiec leżę z nogami u góry i odpoczywam :).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czuję się fatalnie i zastanawiam się kiedy to w końcu przejedzie. Codziennie rano wymiotuję, wieczorem mam same torsje. Całymi dniami mi niedobrze i mam wrażenie, że mój żołądek płonie :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O jejku jeszcze?Ktory to tc u Ciebie?Ja juz na szczescie bez zgagi i mdlosci ale spac to bym spala caly dzien:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ale mnie w krzyżu boli :( i to miałam takie uciski, aż mnie od razu do parteru przyciskalo. Teraz leżę i czuję aż do kości ogonowej. Martwię się, że ten ból może oznaczać coś złego
 
Dziewczyny, ale mnie w krzyżu boli :( i to miałam takie uciski, aż mnie od razu do parteru przyciskalo. Teraz leżę i czuję aż do kości ogonowej. Martwię się, że ten ból może oznaczać coś złego
Też miałam takie bóle. Jakiś nerw wszedł mi w pośladek i chodzić nie mogłam. W moim przypadku to nic złego nie oznaczało. Ale jeśli Cię to niepokoi to dla spokojności idź do lekarza lub IP niech zbada, może coś poradzi.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też miałam takie bóle. Jakiś nerw wszedł mi w pośladek i chodzić nie mogłam. W moim przypadku to nic złego nie oznaczało. Ale jeśli Cię to niepokoi to dla spokojności idź do lekarza lub IP niech zbada, może coś poradzi.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie mnie boli przy podnosszeniu sie z krzesla albo przewracaniu na lozku. Promieniuje i przechodzi. Poza tym nic mi nie dolega. A zaczęło się nagle, jak bawiłam się z bratanicą, cos troche na rączkach nosilam, pozniej na czworaka choddziłam i wtedy coś mnie zakuło
 
Hej laski!!!

Trzymam bardzo mocno kciuki za dziewczyny które robią amnio&&&

Aśka Grubaśka a Ty to nie miaś odpoczywać po rewolucjach wczoraj tylko takie długie spacerki:p

dadzi zdrówka wiem co to znaczy w tamtym tygodniu to przeżywałam ale ja lubię czosnek:p i słoik miodu chyba zjadłam. A więc zdrówka zresztą dla wszystkich i żadne wykłady tylko dziewczyny siedźcie w domu mam znajomą która właśnie porządne przeziębienie miała na początku i chłopczyk miał jakieś problemy z siusiakiem nie pamiętam co ale lekarz powiedział że to przez przeziębienie na początku jak się kształtowało wszystko.

Soł ojoj mam nadzieje że Ci przejdzie niedługo mnie ciągle rwie na wymioty ale nie wymiotuje

Ja dzisiaj też mega aktywnie chodzenie po sklepach i wybieranie mebli nogi mi w du... włażą:p
 
pinky sky
Byłam tak szczęśliwa, ze wszystko jest w porządku, ze musiałam wyjsć :). W zasadzie to ta lekarka powiedziała, ze takie spacery sa wręcz wskazane w moim przypadku, ze nie ma co aż tak bardzo sie oszczędzać. Wiadomo, nie codziennie, ale od czasu do czasu sie przewietrzyć. No i powiedziała tez, ze nie widzi przeciwwskazań, aby nie współżyć, tylko właśnie mogą byc lekkie plamienia z tej nadżerki. Moj mężczyzna w siódmym niebie, ze wreszcie będziemy mogli cos zrobic :). Chociaz i tak bez żadnych szaleństw, bo jednak sie troszkę będę bała :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
spacer, spacerem ale 8 kilosów to sporo ;) wcale się nie dziwie, że się zmachałaś. Ja przed ciążą też aktywnie, może nie biegałam ale jeździłam rowerem. Tuż przed ciążą przejechałam z kumpelą rowerem dwie greckie wyspy, oj nogi w dupkę wchodziły :p a teraz wejdę na drugie piętro i nogi bolą. Muszę robić sobie dłuższe spacery, koniecznie. Jak pozbędę się kataru to ruszam z ruchem :)

Magda- mi też *spam* nie wchodzi. Piję herbatę z cytryną i miodem, na zmianę z malinową lub zieloną. Wypiłam jej hektolitry dziś. Łażę i sikam tylko. Ale muszę powiedzieć, że widzę lekką poprawę :) Oby było już lepiej bo mam dość leżenia, dziś cały dzień w łóżku. Jutro też się grzeje.

soł- współczuje, już nie długo przejdzie, zobaczysz. Ja od 2 dni nie mam mdłości, nawet wieczorem. Spać mi się chce ale to chyba przez przeziębienie, sama nie wiem.

Blondie- mnie w krzyżu raczej mocno nie boli, czasem, ale delikatnie, natomiast nie kiedy jak chce się przekręcić na bok, lub sięgnąć coś z górnej półki i muszę wyciągnąć ręce to mnie tak nie raz ukuje mocno w brzuchu, że aż się zginam. To takie uczucie jak bym na coś się nadziała...dziwne bardzo, nie miałam tak w poprzednich ciążach. To tak jest na wysokości pępka mniej więcej.
 
Do góry