reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

a już nie plamisz? Jak byś plamiła to jedź, nie ma co ryzykować.

Ja już się denerwuję wtorkowym usg, ale też trochę cieszę ;) mieszane uczucia ;)

Leże w łóżku z glutem i oglądam wózki ;) mutsy używkę można kupić za mniej niż tysiaka ful opcja :)
Patrzyłam też na ciuszki next- są śliczne! :)
Po usg wtorkowym coś kupie, malutkie pierwsze śpioszki :)
 
reklama
dadzi
Nie, nic już nie plamie. Tylko wczoraj wieczorem i to malutko. Ale tyle sie naczytałam o poronieniu zatrzymanym, ktore przebiega bez żadnych objawów praktycznie, ze wariuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
no to poronienie zatrzymane też niekiedy spędza mi sen z powiek...nic na "zewnątrz" się nie dzieje a dziecko...wiecie same...
Też nie lubię IP... źle mi się kojarzy, no ale jak mus, to mus. Dobrze, że plamienia ustały.
Ja dziś zaczynam 13 tydzień, II trymestr :) Po usg będę spokojniejsza :)
 
Dziewczyny żaden lekarz dzisiaj nie przyjmuje, wiec pojechałam na IP. Kamień z serca, z dzidzia wszystko ok, serduszko biło, fikala jak szalona. Plamienie najprawdopodobniej jest spowodowane malutka nadzerka, dlatego tez byc moze były wcześniej i jeszcze sie pojawia. Chociaz nikt mi o tym wcześniej nie wspominał, a byłam już u 3 różnych lekarzy! Ale nieważne, jestem szczęśliwa, kamień z serca mi spadł! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oddałam swoje dziecko pod opiekę trenerów. Mam go po prezentacji odebrać. To gdzieś za półtorej godziny ( mecz zaczyna się o 14.00). He he, siedzę jak na szpilkach. Poszlam do Chinczyka i wcinam jakąś dziwną zupę. Mamy piękny dzień. Jak jest u Was?
 
Aśka Grubaśka- a jednak pojechałaś :) super, że dobrze :)

Zdechła Kura- mój dzień do bani, leże i smarkam, za oknem leje. Dzieci grzecznie się bawią i jest spokój. Mąż gotuje obiad i sprząta, więc pod tym względem raj ;)
 
Tydzień temu też przez to przechodzilam. Z pozoru błahe przeziębienie, a daje strasznie popalić. Szkoda mi Cię. *spam* gardło wciąż noszę przy sobie. Ponoć czosnek jest niezły.
 
Aśka Grubaśka- a jednak pojechałaś :) super, że dobrze :)

Zdechła Kura- mój dzień do bani, leże i smarkam, za oknem leje. Dzieci grzecznie się bawią i jest spokój. Mąż gotuje obiad i sprząta, więc pod tym względem raj ;)

Tak i do tego wszystko w bardzo miłej atmosferze przebiegło, wiec pozytywne zaskoczenie. Ale mam dobry humor :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aśka Grubaśka - super wiadomości!!!Teraz odpoczywaj. Często nadżerka robi się właśnie w ciąży.

Ja dziś byłam na zakupach i dla rodziców też. Mama wyszła wczoraj ze szpitala. Jeszcze robię jej zastrzyki (takie jak sobie) Zmęczona jestem. Do tego od rana mnie mdli. Przespię się trochę, bo pada.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry