reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mi dzisiaj wyjątkowo niedobrrze i muszę zjeść sniaadanie. Przez ostatni tydzień jadłam pierwszy posiłek około 13:00.
Przeziębienie mnie rozkłada. Robię herbatę z miodem i cytryną.
 
reklama
Ja staram sie nie czytać i nie myśleć o tym że coś może być nie tak. Zresztą P cały czas mi powtarza, że już wyczerpalismy nasz limit nieszczęść i musi być dobrze.

Ogarnęłam salon i muszę się chwilę położyć. Jeszcze została mi kuchnia, łazienka i klatka schodowa.

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
pierwszy o 13? jaaa, ja o 13 jadłam 3- obiad :p
Tak przed ciążą jadałam, o 13 ;)
Teraz wstaje rano, jem płatki z mlekiem, odprowadzam Martynę do przedszkola, wracam jem drugie śniadanie, kapki, jajko, serek- coś w tym stylu, ok 11-12 jakieś owoce ok 14 obiad, potem podwieczorek i kolacja (albo dwie)....Nie dziwne że mam już plus 4.:p
 
Też muszę się zabrać za porządki. Ale najpierw napiję się ciepłej inki :) i pooglądam rzeczy niemowlęce. To mnie relaksuje :p
 
pierwszy o 13? jaaa, ja o 13 jadłam 3- obiad :p
Tak przed ciążą jadałam, o 13 ;)
Teraz wstaje rano, jem płatki z mlekiem, odprowadzam Martynę do przedszkola, wracam jem drugie śniadanie, kapki, jajko, serek- coś w tym stylu, ok 11-12 jakieś owoce ok 14 obiad, potem podwieczorek i kolacja (albo dwie)....Nie dziwne że mam już plus 4.:p
Ja tez mam jakieś 3 na plusie, nabpoczatku tyłam mocno, pozniej zaczely sie wymioty i na szczęście stanęła waga w miejscu. Chociaz jak bylambu lekarza z pelnym pęcherzem to ważyłam 2kg wiecej niz jak wrocilam do domu i sie zwazylam. A tak mnie przetrzymali tam, ze nie mogłam do usg dojść :D
 
Ja też czasem próźno jadam, bo rano mi nie podchodzi. Zreszta mało co mogę jeść. Przed ciążą ostatnie pół roku byłam pod kontrolą bo miałam zaburzenia żywienia i nieraz nie jadłam kilka dni bo nie miałam ochoty, często zapomniałam o jedzeniu. Teraz już sama się pilnuje ze względu na dziecko, chociaż czasami jest mi ciężko.

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny TRZYMAM KCIUKI ZA WIZYTY!!!!

Ja na szczęście wszelkie remonty będę miała za sobą bo wykańczamy mieszkanko więc już jest robione pod dzidziusia:)
Ja mam wizyty za równo 4 tygodnie i na każdej USG dla sprawdzenia.
Ja od wizyty do wizyty przytyłam 200 g a w ogóle to nie wiem bo waga ostatnio mi się wahała 56-58 ;/ najlepiej mi przy 54-55 ale po ciąży takie ciałko sobie zrobię że będzie miodzio:)

Ja mam mdłości tzn może nie mdłości mam odruchy wymiotne kilka razy dziennie najgorsze mycie zębów masakra i jak coś obrzydliwego leży chociaż nawet okruszki od chleba są beee
 
Cześć dziewczyny. U mnie w zasadzie bez zmian. Rano jest nawet nieźle, później jestem bardzo zmęczona a wieczorem dopadają mnie mega mdłości. Robiłam dodatkowe badania moczu na posiew - wyszły dobre, posiew jałowy więc super.

Pozdrawiam was ciepło. Nie lubię jesieni i zimy.
 
reklama
Do góry