reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

no u nas znowu duzo swietowania w maju :) na 24 termin porodu wiadomo roznie bywa :)
A 05.05 urodziny meza, 25.05 rocznica naszego slubu, 26.05 dzien mamy i moje imieniny xdd
Wiec taki maly prezent juz jest :)

A ja o dziwo spie w nocy i spie w dzien jedynie w nocy siku i dzem brzoskwiniowy z chlebem musi byc :)

Naomi ja w poprzedniej ciazy mialam wszystkie objawy dzien przed wizyta wymioty pierwsze pieri ogromnie i bolace a tu na wizycie niestety zle wiesci i dodam ze wtedy nie bralam nic na podtrzymanie.
Wiec glowa do gory jest ok!
 
reklama
Ja mam termin na 19 maja.
Nie chciałabym rodzic w dzień matki. Ani w swoje urodziny / imieniny. To moje święta, moje dni i nie chcę się nimi dzielić.
Mój syn wcelował idealnie.
26.05 dzień matki,
28.05 moje urodziny.
On się urodził 27.05. [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Też mam 19.05 :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Internet to zło !!!! Wczoraj dzień zajęty. Wzięłam się za czytanie. Wieczorem coś mnie trafiło i weszłam na neta coś sprawdzić. Natknęłam się na temat ciążowy, i przeczytałam kilkanascie wpisów, w tym chyba 8 wpisów z informacją, że każda z tych co to napisała straciła ciąże a objawem był zanik objawów ciąży. No i teraz mam tzw. sraczkę bo mnie można powiedzieć przeszło wszystko, nawet przed chwilą sprawdziłam to piersi przestały boleć i nawet nie są takie nabrzmiałe. Wizyta we wtorek najpierw u mojej ginki później jadę na genetyczne. Chyba zwariuje.
Z objawami to jest tak, że czasem zanikają a potem wracają ze zdwojoną siłą, ale ok. 11 tygodnia mają prawo wogóle nie wracać a i tak ciąża rozwija się prawidłowo.
Po co czytasz na takie tematy?!
 
Dzis mam prenatalne o 11. Nie moge spać. Obudzilam sie z płaczem. Snil mi sie mój zmarly pies [emoji22] od rana zepsuty humor. Mam nadzieję ze bedzie wszystko dobrze na usg. Nie wiem jak wytrzymam do tej 11[emoji52]

 
Pauli_ne trzymam kciuki. Będzie wszystko dobrze :-*

Ja mam dzisiaj podły humor. Pada, a tego nie cierpię jak jestem sama. Nic mi się nie chce, a całego dnia tak jak wczoraj szkoda mi przespać. Miałam nadzieję, że P nie pójdzie dzisiaj do pracy, ale niestety musiał iść

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pauli_ne, tez mam prenatalne o 11. Czekamy razem. Jest stres i gonitwa myśli. Ale dziś po południu będziemy wiedzieć dużo więcej o swoich kruszynkach. Mam nadzieję, że będą to same dobre informacje!
Ja się martwię, bo od samego początku mam mało objawów. W sumie oprócz zmęczenia i kłopotów z koncentracją to nic. Panikowalabym, gdyby poprzednia ciąża nie była podobna.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry