reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja nie wyobrazam sobie nie kupic nic do dnia porodu.Nie mowie tutaj o wozku czy lozeczku bo te mozna nawet kupic w ikea i nie trzeba czekac na realizacje zamowienia i zlozyc w jeden dzień.
Moj maz ma poczucie estetyki i moglabym na niego zrzucic zakup rzeczy ale nie czulabym sie komfortowo poprostu i trzeba wierzyc ze po 8 msc juz nic zlego nas nie czeka:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze mozna wcześniej wszystko pooglądać i juz wybrac co sie kupi. Teraz to mozna nawet przez internet zamowic [emoji16] Niektore rzeczy trzeba miec do porodu przygotowane to wiadomo ale mysle ze wszystko mozna w 8 miesiacu kupic.

Ja mysle pod koniec marca kupic wozek i łóżeczko. Pare ubranek moze juz wcześniej i torbe do porodu ...

 
reklama
Tez o tym czytalam ale Pani w sklepie powiedziala mi ze to wszystko zalezy od warunkow w jakim go przechowujemu i jak go uzytkujemy.Trzeba wietrzyc,unikac wilgoci etc.Mowi ze ludzie trzymaja n strychu przez rok czy pare lat a potem sie dzwia ze cos tam zamieszkalo.
Ja chyba kupie lateksowy mimo wszystko.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Siostra mojej koleżanki jeszcze nawet nie urodziła. Niedawno kupili taki materac.
Dziś sprawdzili i mimo opakowania od producenta (materac jeszcze był zapakowany, leżał w mieszkaniu) już był z robakami!!
Musieli już kupić zarobaczony. [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze mozna wcześniej wszystko pooglądać i juz wybrac co sie kupi. Teraz to mozna nawet przez internet zamowic [emoji16] Niektore rzeczy trzeba miec do porodu przygotowane to wiadomo ale mysle ze wszystko mozna w 8 miesiacu kupic.

Ja mysle pod koniec marca kupic wozek i łóżeczko. Pare ubranek moze juz wcześniej i torbe do porodu ...

Ja też myślałam, że gdzieś dopiero w marcu zacząć kompletować wyprawkę. Z tym, że my wszystko mamy do kupienia, nic po rodzeństwie ani znajomych, więc albo będzie trzeba jednak rozłożyć od grudnia/stycznia albo odkładać nieco wcześniej.
 
Siostra mojej koleżanki jeszcze nawet nie urodziła. Niedawno kupili taki materac.
Dziś sprawdzili i mimo opakowania od producenta (materac jeszcze był zapakowany, leżał w mieszkaniu) już był z robakami!!
Musieli już kupić zarobaczony. [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Fuj masakra jakas.Panie w sklepie nie bede mowic nic zlego bo musza na pewno sorzedac to co maja na stanie:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też myślałam, że gdzieś dopiero w marcu zacząć kompletować wyprawkę. Z tym, że my wszystko mamy do kupienia, nic po rodzeństwie ani znajomych, więc albo będzie trzeba jednak rozłożyć od grudnia/stycznia albo odkładać nieco wcześniej.
Ja tez nie mam nic.Ja chyba rozloze na msc nie bedzie mnie tak bolalo:)Wszystko po corce rozdalam a w rodzinie nie ma maluchow lub same duze dzieci.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy u Was juz wszyscy wiedza o ciazy?U mnie nadal tylko maz,pracodwaca i trojka przyjaciol i moja mama.Jak jest u Was?

U mnie narzeczony dowiedział sie od razu, czyli w 5 tc, w 9 tc powiedzieliśmy naszym rodzicom i rodzeństwu, a w zeszłym tygodniu dziadkom. Z tego co wiemy to poczta pantoflową w rodzinie rozeszła sie wiadomość, ale tylko po najbliższych ciociach i wujkach. W mojej pracy już wiedza, bo jestem na zwolnieniu, no i cześć znajomych tez wie, bo narzeczony nie wytrzymał i sie pochwalił ;). A szczerze mówiąc ja chciałam powiedzieć wszystkim dopiero po skończonym 1 trymestrze, a tu prawie wszyscy wiedza ;/. I to mnie dodatkowo stresuje :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
U mnie bardzo duzo osób wie. W pracy wiedzial tylko szef i dwie osoby ale sie roznioslo i wiem ze wiedza ale udaja ze nic nie wiedza [emoji39] najblizszej rodzinie tez powiedzielismy i moi nikomu nie mowili za to tesciowie rozgadali wszystkim. Ale nie mowilismy zeby nie mowili. Byl juz w sumie 10 tydz jak powiedzielismy

 
Czy u Was juz wszyscy wiedza o ciazy?U mnie nadal tylko maz,pracodwaca i trojka przyjaciol i moja mama.Jak jest u Was?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
My w sumie powiedzieliśmy już całej bliskiej rodzinie a w pracy wie mój zespół, bo od jutra będę pracować zdalnie. Póki nie jestem na L4 tak spróbuję sobie trochę ulżyć. Po mnie w sumie już nawet widać ciążę, więc nie chciałam przeciągac tej tajemnicy. Poza tym, widać że inaczej się zachowuję,męczę, nie piję więc samo przyszło:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry