reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny czy ktoras z was uzywa aplikacji moja ciąża ? Ja co tydzien wpisuje wage i mi pokazuje ze mam niedowage i ze powinnam w 13 tyg miec 3 kg na plusie a u mnie waga stoi w miejscu...

Ja używam. Mi też tak pokazuje, nie przejmuj się tym. A pierwszej ciąży mi przybywało co miesiac po 20 dag do piątego miesiąca i lekarz to bardzo chwalił. Później niezależnie od tego że odzywialam się cały czas tak samo co miesiac prawie dwa kg przybywało. Ciesz sie ze nie jesteś jeszcze na plusie.
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras z was uzywa aplikacji moja ciąża ? Ja co tydzien wpisuje wage i mi pokazuje ze mam niedowage i ze powinnam w 13 tyg miec 3 kg na plusie a u mnie waga stoi w miejscu...

Też mam tę aplikację. To samo mi pokazuje. U mnie też waga stoi w miejscu, ale propozycje ciała jakby się zmieniły. Gdyby zaczęła za bardzo rosnąć to ochrzan od mojej lekarki bym dostała. Widocznie pod tym względem ta aplikacja nie jest doskonała.
 
Super pomysł!
Ja natomiast mam zakaaz kupowania czegokolwiek. Moj facet stwierdził, ze do porodu nic nie będziemy kupować, bo nie mógł patrzeć jaka byłam po poronieniu i gdyby nie daj Boże teraz miało być coś nie tak, a już zakupy porobione, to on sobie nie wyobraza.
Ja natomiast nie wyobrażam sobie, że on wybiera wózek jak ja będę w szpitalu po porodzie :D tym bardziej, że w większości przypadków podobają nam się inne.
Ja nie wyobrazam sobie nie kupic nic do dnia porodu.Nie mowie tutaj o wozku czy lozeczku bo te mozna nawet kupic w ikea i nie trzeba czekac na realizacje zamowienia i zlozyc w jeden dzień.
Moj maz ma poczucie estetyki i moglabym na niego zrzucic zakup rzeczy ale nie czulabym sie komfortowo poprostu i trzeba wierzyc ze po 8 msc juz nic zlego nas nie czeka:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No, ja mam nadzieję, że mój się tylko wygłupiał i jak wszystko będzie dobrze, to zanim pójdę na porodówkę, wspólnie wybierzemy łóżeczko i wózek.

Jakie używałyście bądź zamierzacie używać materace do łóżeczka? Pewnie widzialyscie opinie na temat gryka-kokos? Ostatnio na fb nawinęło mi się kilka razy udostępnione ostrzeżenie, że zalegają się w nich robaki, które gryzą dzieci
Tez o tym czytalam ale Pani w sklepie powiedziala mi ze to wszystko zalezy od warunkow w jakim go przechowujemu i jak go uzytkujemy.Trzeba wietrzyc,unikac wilgoci etc.Mowi ze ludzie trzymaja n strychu przez rok czy pare lat a potem sie dzwia ze cos tam zamieszkalo.
Ja chyba kupie lateksowy mimo wszystko.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry