reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja mam dzis wizytę o 15.40 i strasznie się stresuje bo to pierwsza od miesiąca po 2 tygodniach chorowania i brania antybiotykow... poza tym podobno ważna bo w 12 tyg. Pytanie - na badanie usg przez brzuch trzeba mieć pusty czy pełny pęcherz? Bo do tej pory miałam tylko dopochwowe i trzeba było mieć pusty.
 
Ja mam dzis wizytę o 15.40 i strasznie się stresuje bo to pierwsza od miesiąca po 2 tygodniach chorowania i brania antybiotykow... poza tym podobno ważna bo w 12 tyg. Pytanie - na badanie usg przez brzuch trzeba mieć pusty czy pełny pęcherz? Bo do tej pory miałam tylko dopochwowe i trzeba było mieć pusty.
Przez brzuch pełny pęcherz. Nie stresuj się, na pewno wszystko będzie dobrze :) trzymam kciuki
 
Dziewczyny moze jeszcze nie pora i to bedzie za chwile ale moze uda nam sie dogadać?Kazda z nas gdzies "chodzi"po swoich stronach dla maluszkow.Jesli ktoras z mam zauwazy wysprzedaze w grudniu hm,zara,f&f i wszystkie inne lub jakies znizki na ubranka dla maluchow(czasami rzucaja na dzieci,ostatnio byly na studentow w h&m)to dajmy sobie znać:)
W grudniu goracy okres wiec kazda z nas moze przegapic a wtedy to juz powoli chyba mozna cos kompletowac?:))



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Super pomysł!
Ja natomiast mam zakaaz kupowania czegokolwiek. Moj facet stwierdził, ze do porodu nic nie będziemy kupować, bo nie mógł patrzeć jaka byłam po poronieniu i gdyby nie daj Boże teraz miało być coś nie tak, a już zakupy porobione, to on sobie nie wyobraza.
Ja natomiast nie wyobrażam sobie, że on wybiera wózek jak ja będę w szpitalu po porodzie :D tym bardziej, że w większości przypadków podobają nam się inne.
 
Super pomysł!
Ja natomiast mam zakaaz kupowania czegokolwiek. Moj facet stwierdził, ze do porodu nic nie będziemy kupować, bo nie mógł patrzeć jaka byłam po poronieniu i gdyby nie daj Boże teraz miało być coś nie tak, a już zakupy porobione, to on sobie nie wyobraza.
Ja natomiast nie wyobrażam sobie, że on wybiera wózek jak ja będę w szpitalu po porodzie :D tym bardziej, że w większości przypadków podobają nam się inne.

Haha ja tez bym nie dała wybrać mojemu wózka i tego typu rzeczy :). Ja myślałam raczej, ze jak cos super mi sie spodoba to wtedy kupie jakiś ciuszek, ale wózek, łóżeczko, itp to pewnie około 8 msc kupimy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha ja tez bym nie dała wybrać mojemu wózka i tego typu rzeczy :). Ja myślałam raczej, ze jak cos super mi sie spodoba to wtedy kupie jakiś ciuszek, ale wózek, łóżeczko, itp to pewnie około 8 msc kupimy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No, ja mam nadzieję, że mój się tylko wygłupiał i jak wszystko będzie dobrze, to zanim pójdę na porodówkę, wspólnie wybierzemy łóżeczko i wózek.

Jakie używałyście bądź zamierzacie używać materace do łóżeczka? Pewnie widzialyscie opinie na temat gryka-kokos? Ostatnio na fb nawinęło mi się kilka razy udostępnione ostrzeżenie, że zalegają się w nich robaki, które gryzą dzieci
 
reklama
My mamy materac piankę z Ikea. Nic mu nie brakuje. My śpimy na takim tez :-). Jakoś mnie te frytki i kokosy nie przekonały.

Po 13 tyg. ryzyko poronienia spada dramatycznie i można zacząć mieć nadzieję, choć na zakupy to pewnie za wcześnie :-). Zawsze można wszystko wybrać, a kupić w ostatniej chwili. Choć oczywiście promocje będą kusiły...
Z wózkami na przykład jest jak z samochodami. Co roku zmieniają trochę coś w kolorystyce, jakieś drobnostki typu kolor szprych w kołach i wtedy te z poprzedniego rocznika dramatycznie tanieja. Dobrze byłoby się wstrzelić z zakupami w taki moment. Albo Ikea co jakiś czas ileś procent zakupów dla dzieci oddaje na karcie podarunkowej.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry