reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja z kolei w tej aplikacji w 11 tygodniu mam wiadomość, ze za dużo ważę :). Chociaz przed ciąża było 52,5 kg, a teraz mam 55 kg i nie czuje, żeby to było jakoś bardzo dużo no, wiec nie wiem czy będę dalej tam wpisywać wyniki, żeby sie nie dołować :).



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No to piąteczka [emoji16] ja tez zaczynalam z waga 52,5 kg [emoji3] teraz mam 53 jak sie rano ważę [emoji39] bo wieczorami to czasem nawet ponad 55

 
reklama
ja mam co 4 tygodnie i myślę, że to jest spoko, jestem spokojniejsza po wizycie, nawet jak nie zrobi mi usg- bo polityka kliniki też jest taka, że usg robi się osobno, ale moja lekarka podgląda bobasa ;) Mam wizytę u położnej, waży mnie, mierzy ciśnienie, ginekolog sprawdza czy z szyjką wszystko ok. Mnie to uspokaja.

Co do wagi to moja rośnie...już mam jakieś 4 plus....ale ważę identycznie jak w 2 ciąży, porównuje sobie, przyrasta tak samo.
 
No to piąteczka [emoji16] ja tez zaczynalam z waga 52,5 kg [emoji3] teraz mam 53 jak sie rano ważę [emoji39] bo wieczorami to czasem nawet ponad 55


[emoji870]
Oj ja z rana na pewno nie mam 53, ale rzeczywiście najczęściej wazę sie popołudniu, wiec wtedy nieco więcej pewnie wychodzi. Kurcze mam nadzieje, ze po mojej mamie nie odziedzicze zdolności do mega tycia w ciąży, bo ona w pierwszej ciąży w wieku 20 lat z 47 kg przytyła do ponad 80! Co prawda w miarę szybko zrzuciła, ale cholercia nie wyobrażam sobie takie wagi mieć :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a orientujecie się może, dlaczego w UK nie bada się ginekologiczne kobiet w ciąży?
Bo z tego powodu, mnie kolejne badania stresują, zamiast uspokajać. Jeśli w jakimś kraju coś jest "zakazane" dla dobra ciąży, to gdy mi to robią, zastanawiam się, czy to konieczne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja caly czas z wzgledu na prace pracuje z kalenadarzem takim papierowym.Teraz tez zapisuje wszystko do przodu(wizyty u lekarza,wycieczki,ur,zebrania w szkole,daty L4 etc)Chcialalabym kontynuowac zapiski w nowym roku bo jak sie maluszki urodza to tez bedzie wiele waznych rzeczy do zapisywania.Czy znacie jakis fajny planner dla mamusiek?Korzystam tez z przypominajek w tel ale tylko w danym msc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny moze jeszcze nie pora i to bedzie za chwile ale moze uda nam sie dogadać?Kazda z nas gdzies "chodzi"po swoich stronach dla maluszkow.Jesli ktoras z mam zauwazy wysprzedaze w grudniu hm,zara,f&f i wszystkie inne lub jakies znizki na ubranka dla maluchow(czasami rzucaja na dzieci,ostatnio byly na studentow w h&m)to dajmy sobie znać:)
W grudniu goracy okres wiec kazda z nas moze przegapic a wtedy to juz powoli chyba mozna cos kompletowac?:))



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny moze jeszcze nie pora i to bedzie za chwile ale moze uda nam sie dogadać?Kazda z nas gdzies "chodzi"po swoich stronach dla maluszkow.Jesli ktoras z mam zauwazy wysprzedaze w grudniu hm,zara,f&f i wszystkie inne lub jakies znizki na ubranka dla maluchow(czasami rzucaja na dzieci,ostatnio byly na studentow w h&m)to dajmy sobie znać:)
W grudniu goracy okres wiec kazda z nas moze przegapic a wtedy to juz powoli chyba mozna cos kompletowac?:))

O super pomysł :). Jak byc moze za miesiąc poznam już płeć to cos bym zaczela powoli kupować, zwłaszcza na wyprzedażach :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To super.Czasami w hm sa wlasnie -20%
Czesto sa w tesco a ja uwielbiam ich spiochy i naprawde fajna jakosc.
Wiadomo jest tez mnostwo innych sklepow jak smyk i tez rzucaja rabaty.Ja nie mam nic wiec musze powolutku w grudniu kompletowac.Wiadomo inne rzeczy jak wozek czy lozeczko zostawiam na sam koniec.
Takze badzmy czujne:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny moze jeszcze nie pora i to bedzie za chwile ale moze uda nam sie dogadać?Kazda z nas gdzies "chodzi"po swoich stronach dla maluszkow.Jesli ktoras z mam zauwazy wysprzedaze w grudniu hm,zara,f&f i wszystkie inne lub jakies znizki na ubranka dla maluchow(czasami rzucaja na dzieci,ostatnio byly na studentow w h&m)to dajmy sobie znać:)
W grudniu goracy okres wiec kazda z nas moze przegapic a wtedy to juz powoli chyba mozna cos kompletowac?:))



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Świetny pomysł! A może osobny wątek żeby nie pogięło?
Ja polecam stronę promobaby.pl. są tam informacje o tym w którym sklepie ( markecie) są akurat promocje na dziecięce akcesoria, np. pieluchy czy chusteczki.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry